Sleva! TAP Air Portugal - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana z Mnichova (zpáteční) 9.890,- Kč

Sleva! TAP Air Portugal - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana z Mnichova (zpáteční) 9.890,- Kč
Rezervace letenky

Ráj na zemi? Dominikánská republika! Jeden z našich dalších příspěvků vás zavede do exotiky. Už jste byli v Karibiku? Portugalská letecká společnost k tomu dává dobrý důvod a to zlevnění letenek do Dominikánské republiky o hezkých pár tisíc. Doporučujeme levné letenky do Punta Cana s odletem z Mnichova nyní jen za 9.890,- Kč.

Už v lednu jsme se podívali na výhodné lety do Dominikány od TAP Air Portugal při odletu z Berlína. Momentálně vychází letenky pod deset tisíc také u odletu z Mnichova.

Dostupnost: Tato akce aerlinek TAP Air Portugal nám umožňuje získat termín s letem do Karibiku od 28. března do 30. května. Nutno podotknout, že nyní už jde skutečně o doprodej posledních míst.

Z mnichovského letiště (MUC) se letí do Lisabonu (LIS), kde mám jen asi hodinu na přestup. Přistávat budeme na letišti (PUJ) Punta Cana airport - Dominikánská republika.

Zavazadla: Zdarma 1 příruční

Dopravce: TAP Air Portugal

Vše podstatné o levných letenkách do Karibiku píšeme zde.

Tip: Přehled všech akčních letenek do Dominikány najdete na této stránce.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.