Sleva! 🇲🇾 Scoot - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Berlína (zpáteční) 9.790,- Kč

Sleva! Scoot - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Berlína (zpáteční) 9.790,- Kč
Rezervace letenky

Přesně před měsícem vzbudil poprask jedinečný tarif singapurské lowcost letecké společnosti Scoot, která nasadila na spoj z Berlína do Kuala Lumpur cenovku 10.990,- Kč. A nyní? Scoot ještě dále zlevňuje o dalších 1.200,- Kč. Aktuálně tedy za obousměrné letenky do Kuala Lumpur s odlety z německého Berlína zaplatíme jenom 9.790,- Kč.

Tenhle tarif do Kuala Lumpur od aerolinek Scoot s letenkami nemá absolutně žádnou cenovou konkurenci a když píšeme žádnou, tak opravdu žádnou. Sice tu jsou ještě další 4 akční lety do Kuala Lumpur od Etihad Airways, Saudi Arabian Airlines, Lufthansy a Turkish Airlines, všechno ale začíná až od částky 14.390,- Kč a to je rozdíl čtyři a půl tisíce korun!

Letí se z Berlína (Brandeburg) přes Singapur na airport (KUL) Kuala Lumpur - Malajsie. Zpáteční let je započtený v ceně.

Dostupnost: Scoot létá do Kuala Lumpur od 26. srpna do 27. října a to jen ve vybraných dnech (viz kalendář). Abyste získali letenky za tuto cenu, je potřeba akční spoj okamžitě bookovat.

Zavazadla: 1 příruční zdarma

TIP: Přehled všech letenek do Kuala Lumpur

TIP: Přehled všech letenek do Malajsie

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.