Sleva! LOT Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně a Prahy (a zpět) jen za 11.790,- Kč

Sleva! LOT Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně a Prahy (a zpět) jen za 11.790,- Kč
Rezervace letenky

Je tu výrazná sleva letenek na Srí Lanku. Když jsme na začátku října připravovali přehled akčních letenek do Colomba, nabízelo se 6 tarifů od 13.490,- Kč a letenka s odletem z Prahy stála dokonce patnáct tisíc. A teď? Letenka Colombo z Prahy zlevnila u polské letecké společnosti LOT Airlines na parádních 11.990,- Kč i s poplatky.

Dvanáct tisíc za letenky na Srí Lanku s odletem z Česka, to je momentálně sleva 3 tisíc korun a to se musí využít. Do Colomba se s LOT Polish Airlines teď nelétá jenom z Prahy. Dá se letět i z Vídně a zaplatíme ještě o 2 stovky méně (11.790,- Kč).

Dostupnost: Levné lety do Colomba jsou k dispozici při cestách od 21. ledna 2022 do 26. března a to jen při aktuální rezervaci levné letenky.

Akční linka na Srí Lanku dopravce LOT vede z Prahy (PRG) nebo Vídně (VIE) přes Varšavu, kde máme na přestup pohodový čas 2h a 30min. Přistání je na letišti Kolombo (CMB) Bandaranaike airport - Srí Lanka. V ceně je i zpáteční let.

U této akční letenky je v ceně přeprava 1 příručního zavazadla.

Dopravce: LOT

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.