Sleva! Etihad Airways ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Vídně ↔ jen za 11.990 Kč

Sleva! Etihad Airways ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Vídně ↔ jen za 11.990 Kč
Rezervace letenky

U Etihad Airways se zbláznili? Zachyťte letní výprodej podzimních letenek na oblíbený africký ostrov Zanzibar. Čtyřhvězdičková letecká společnost rozdělila část svých letů do Tanzánie a již tak akční lety zlevňuje o další tisícovky. Tohle už připomíná dobu, jaká byla před koronou. Na Zanzibar z Vídně koupíme letenky za pouhých 11.990 Kč.

Kdy se vypravit na Zanzibar?

Aerolinka Etihad Airways má několik verzí akčních spojů z Vídně na Zanzibar. Tento zahrnuje výprodej posledních volných míst na odlety od 25. září s návraty do 26. října 2022 - viz kalendář.

Jak se dopravím do Tanzánie?

Letí se Vídeň - Abu Dhabí (přestup s čekačkou cca 2 až 4 hodiny) - Zanzibar. Stejný je i let zpáteční. Vše se odehrává na palubě Etihad Airways.

Kolik zavazadel sebou na Zanzibar?

Zdarma přepravujeme dvě příruční zavazadla. Třetí je odbavené a musí vážit do 23 kg.

Tip redakce

Nesedí vám tyto podmínky letu na Zanzibar? K dnešku je tu celkem 6 akčních letů. Přehled níže.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.