Sleva! 🇮🇹 Easyjet - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Berlína (tam a zpět) od 1.500,- Kč

Sleva! Easyjet - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Berlína (tam a zpět) od 1.500,- Kč
Rezervace letenky

Oblíbená prázdninová lokace a významné turistické centrum? Sardínie a její čtvrté největší město Olbia. Oproti začátku dubna se nám minimální cena snížila z 1.688,- Kč na 1.500,- Kč. Tyto lowcost lety pořádá britská letecká společnost Easyjet. Zpáteční lety do Olbia vedou z letiště v Berlíně, kam vede desítka autobusových spojů.

Dostupnost: Nejlevnější letenky do Olbia má Easyjet u odletů z Berlína na květen a drobný příplatek i červen. A co prázdniny? Taky lidovka. Do Sardínie v červenci už za cca 2.200,- Kč.

Přímý let dopravce Easyjet z letiště Berlín Brandenburg (BER) na letiště Olbia - Sardínie (OLB) Costa Smeralda airport - Itálie, trvá 2 hodiny a 20 minut.

Obsahem ceny je i zpáteční let a doprava palubního kufru, nebo tašky.

TIP: Přehled levné letenky do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.