Sleva! Chorvatsko za cca tisícovku - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (zpáteční) ještě na léto od 920,- Kč

Sleva! Chorvatsko za cca tisícovku - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (zpáteční) od 920,- Kč
Rezervace letenky

Dovolenkovat v turistické špičce není nic pro vás? Pak vás možná osloví aktuální nabídka do Dalmácie od nízkonákladovek Ryanair a Wizz Air. Až 40% šetříme na letence do Chorvatska oproti červnu, poletíme li už po prázdninách. A nikde není psáno, že to nestihneme ještě přes léto! Využijte letenky Dubrovnik z Vídně od 920,- Kč.

Ještě v polovině června se tyto nízkonákladové letenky do Chorvatska nedostaly pod 1.660,- Kč (více zde). Dnes se nabízí lety na jih Dalmácie, do oblíbeného přístavu obklopeného hradbami ještě i na léto.

Ryanair - Irové jsou na oko levnější. Právě s ní můžeme do Dubrovniku letět tam a zpátky od 920,- Kč. Letenky je možné dokonce booknout i na zítra. Nechávat to ale na poslední last minute, rovná se připlatit si. Na uvedenou cenu se dostaneme při rezervaci letu na říjen.

Wizz Air - Maďaři mají v prodeji letenky Dubrovnik z Vídně od 1.072,- Kč. Co nám prozradí kalendář? Odlétat do Chorvatska je možné opět od zítra, avšak oproti konkurenci jsou tady nejlevnější letenky na datumy od 1. září 2021!

Smartwings - Je tu i česká lowcost letecká společnost. Neřešíte li nijak zásadně finance, je možnost bookovat letenky Praha - Dubrovnik a zpět za jednotnou cenu 5.890,- Kč a to na odlety od zítra, tedy 15.8. 2021 s návraty nejpozději 3. října 2021. Všechno to jsou přímé lety do Chorvatska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.