Nová Linka! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovník z Vídně (a zpět) na léto od 1.660,- Kč

Nová Linka! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovník z Vídně (a zpět) na léto od 1.660,- Kč

Ryanair má další konkurenci! Přibyla nám lowcost linka do chorvatské Dalmácie. Doposud tám za pár stovek létala pouze irská Ryanair. Cestování ožívá a tak i konkurenční Wizz Air přidává letecké linky. K dispozici jsou nově levné letenky do Dubrovníku s odlety z Vídně od Wiz Air za příjemnou cenu od 1.660,- Kč včetně tax a poplatků.

Letenky do Chorvatska na zimu nečekejte. Ty nejvýhodnější lety do Dubrovniku prodává Wizz Air na začátek léta, tak toho využijte. Doporučujeme například letenky Dubrovnik na termín odletu 28. července 2021. Příleá se na letiště Dubrovnik aiport (DBV) - Dalmácie - Chorvatsko, stejně i poletíte zpět. Jedno zavazadlo na palubě je v ceně.

Takže už nemusíme do Dubrovniku létat jen s Ryanair. I když je momentálně na této lince o stovku levnější, není na škodu si porovnat oba tarify a vybrat si z ještě větší kapacity letenek. Pozor! Co platí dnes, za hodinu už nemusí, proto si levné letenky rezervujte co nejdříve.

Další tipy na levné letenky do Chorvatska najdete zde.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.