Sleva! China Airlines ✈ Austrálie - akční letenky do Melbourne z Prahy ↔ 23.990 Kč

Sleva! China Airlines ✈ Austrálie - akční letenky do Melbourne z Prahy ↔ 23.990 Kč
Rezervace letenky

Na konci minulého roku jsme se seznámili s nový akčními leteckými tarify do Austrálie s tajvanskou leteckou společností China Airlines v hlavní roli. V polovině prosince jsme mohli ulovit obousměrné letenky do Melbourne s odlety z Vídně. Aktuálně se však vyskytly i odlety z Prahy a dokonce vychází ještě levněji. Do Melbourne a zpět už za 23.990 Kč.

Kdy letět do Melbourne?

Níže se můžete kouknout na rozdíly letenek do Melbourne při odletech z Prahy a taky Vídně. Jak je na první pohled patrné, odlety do Austrálie z naší země vycházejí ještě o pětistovku levněji, což  je obvykle naopak. Cestovní období se pro tyto verze v podstatě nijak neliší.

1. China Airlines - Austrálie - Melbourne z Prahy 23.990 Kč - termíny 3. září 2023 až 26. leden 2024

2. China Airlines - Austrálie - Melbourne z Vídně 24.790 Kč - termíny 11. září 2023 až 23. leden 2023

Linku do Austrálie společnosti China Airlines provází delší přestup v Tajvanu. Vízová povinnost byla pro Čechy před více než 10 lety zrušena, nic tedy nebrání prohlídnout si město Tajpej.

Info k letu do Austrálie s China Airlines

Tato tajvanská aerolinka patří mezi nadprůměrné a pyšní se 4 hvězdičkami. U dálkového letu na opačnou stranu země koule oceníte kvalitu. Prvotřídní servis, jídlo, interaktivní zábava, dostatek prostoru v letadle a také doprava 4 zavazedel je u China Airlines bráno jako naprostá samozřejmost.

Náš tip

China Airlines současně létá k protinožcům v akci také do velkoměst Sydney a Brisbane. Všechno na jednom míste uvidíte na stránce levné letenky do Austrálie.

Akční letenky Melbourne

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.