Sleva! Air Canada ✈ Dominikána - akční letenky do Punta Cana z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 12.990 Kč

Sleva! Air Canada ✈ Dominikána - akční letenky do Punta Cana z Vídně ↔ 12.990 Kč

Jakmile se objeví akční letenky do Dominikány, tak to nikdy nemá dlouhého trvání a akce se rychle vyprodá. Podobně tomu bylo i na začátku srpna, když jsme zveřejnili informace o akci TAP Portugal do oblíbeného letoviska Punta Cana. Nyní zůstala už jedině akce Air Canada. Dopravce zlevnil linku Vídeň - Punta Cana a zpět na 12.990 Kč.

Kdy letět do Dominikánské republiky?

Letenky do Punta Cana s odlety z Vídně jsou u Air Canada dostupné ve výprodeji na období od 9. ledna 2023 do 29. března 2023 a to jen při aktuální rezervaci. Pozor! V prodeji jsou poslední místa.

Jak se letí do Dominikány?

Odlétejte z Vídně na palubě 4* aerolinky Air Canada. Jedná se o odlety z letiště Vídeň Schwechat (VIE) v hlavním městě Rakouska. Linka do Dominikány za třináct tisíc vede kanadské Toronto.

Tip redakce

Níže najdete i další tarify do Punta Cana. Nabídka se velice rychle mění a tak se může stát, že už všechny dostupná místa budou pryč. Letenky do Punta Cana s odlety z Prahy jsou k dispozici za 17.990 Kč

Akční letenky Dominikánská republika

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.