Platí jen dnes! Etihad Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Mnichova s 4* aerolinkou 12.790 Kč

Platí jen dnes! Etihad Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Mnichova s 4* aerolinkou 12.790 Kč
Rezervace letenky

Hlásíme akci s nejlevnější letenkou na Srí Lanku letošního roku? Umíte se rychle rozhodovat? Pak máte šanci získat obousměrné akční lety do Colomba s odlety z Mnichova od čtyřhvězdičkové letecké společnosti Etihad Airways za 12.790 Korun. Tohle nemá konkurenci, avšak pozor! Na rezervaci máte čas je do konce dnešního dne.

Dostupnost letenek na Srí Lanku

Na rozhodování málo času, za to celkem solidní dostupnost kapacity na podzim s návratu i během zimy. Etihad Airways disponuje akčními letenkami Colombo s odlety z německého Mnichova na 11. říjen 2022 až 28. prosinec 2022.

Jak poletím na Srí Lanku?

Odlétá se na palubě čtyřhvězdičkové aerolinky Etihad Airways z letiště v Mnichově (MUC). Následně poletíme do Abu Dhabi (AUH), kde nám asi za půldruhé hodiny letí další letadlo do finální destinace Kolombo (CMB) Bandaranaike airport - Srí Lanka.

Přeprava zavazadel na Srí Lanku

Zdarma do Cvolomba přepravíme u Etihad Airways až 3 zavazadla. 2 musí být palubní a 1 odbavené do 20 kg.

 

Přehled dalších letenek na Srí Lanku

Momentálně tam létá z Vídně a Prahy polská LOT Airlines. Z Prahy také Air France, FlyDubai a Emirates Airlines. Přehled akční letenky Srí Lanka zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.