Open jaw! Oman Air / Lufthansa ✈ Indonésie - akční letenky Jakarta z Prahy a zpět do Budapešti 13.590 Kč

Open jaw! Oman Air / Lufthansa ✈ Indonésie - akční letenky Jakarta z Prahy a zpět do Budapešti 13.590 Kč
Rezervace letenky

Střídmou podzimní nabídku akční letenek do Indonésie rozšiřuje kombinovaný tarif dopravců Oman Air a Lufthansa. Akce je zacílená na hlavní a největší město. K dispozici jsou open jaw letenky Jakarta s odletem z Prahy a návratem do Budapešti za příjemných 13.590 Kč. Další alternativa momentálně není a tak se linka rychle vyprodává.

Kdy letět do Jakarty?

Tyto akční letenky do Jakarty od Oman Air a Lufthansy se rezervují s předstihem na následující jaro. Kalendář právě teď obsahuje volná místa v termínech odletu od 26. března 2023 s návraty do 29. května 2023.

Itinerář letu do Indonésie

Odlétáme s Lufthansou z Prahy s přestupem v německém Frankfurtu. Z tohoto města už fičíme s Oman Air. Další přestup je v Ománu - Muscat. Přílety Jakarta (CGK) Soekarno Hatta airport - Indonésie. Zpět to je stejný až pro Frankfurt. Odtud letíme zpět do Budapešti.

Kolik zavazadel přepravím do Indonésie?

Open jaw linka do Jakarty obsahuje dvě zavazadla v dopravě zdarma. 1 palubní a taky 1 odbavené do váhového limitu 30 kg. Dohromady tedy máme dvě.

Náš tip

Nepřehlédněte také akční lety na indonéský ostrov Bali. Tam létá hlavně pětihvězdičková letecká společnost EVA AIR.

Akční letenky do Indonésie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.