Vídeň - Miami

TIP! USA - Florida - levné letenky Miami (4 verze zpátečních letů) od 7.790,- kč

TIP! USA - Florida - levné letenky Miami (4 verze zpátečních letů) od 7.790,- kč

Pokušení jménem Florida? Letos by nemuselo zůstat jenom u plánů. Proč? Ukážeme si několik aktuálních variant letů na Miami. Z nějaké si určitě vyberete. Zpáteční letenky na Miami startují už na 7.790,- kč. 4 volby obousměrných levných letů do amerického letoviska od American Airlines, British Airways a United Airlines.

TIP! American Airlines - USA - levné letenky Miami z Vídně (zpáteční) 6.490,- kč

TIP! American Airlines - USA - levné letenky Miami z Vídně (zpáteční) 6.490,- kč

American Airlines drží také na začátku zářijového týdne extra levné letenky do USA. Kromě Bostonu za 5.490,- kč si dnes představíme akční letenky do Miami s odletem z Vídně za exkluzivní cenu 6.490,- kč, ale to není vše. Verzí letů na Floridu za parádní peníze máme nyní celkem tři. Jedná se o tarify American Airlines, Iberia a TAP.

TIP! Air France - Florida - USA - levné letenky Miami z Vídně 9.290,- kč

TIP! Air France - Florida - USA - levné letenky Miami z Vídně 9.290,- kč

Procházka po nekonečné promenádě podél oceánu na plážích americké Floridy může být blíže, než si myslíte. V návalu lednových extra levných letů z Česka do celého světa se prosazuje letecká společnost Air France. Využijte akční letenky do Miami za pouhých 9.290,- kč při odletu ze sousední Vídně.

Alitalia ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Vídně 10.990,- kč

akce letenky Miami - Florida - USA z Vídně za 10.990,- kčLetenky do Miami jsou po necelém měsíci zase o něco levnější. 20. června jsme avizovali nový akční tarif na Floridu ze zrodu v italské společnosti Alitalia. V polovině srpna se dostavuje další celkem výrazná sleva, kterou opět režíruje Alitalia. Zlevněnou linku s letenkami do Miami s odletem z Vídně nyní pořídíme za 10.990,- kč, což je oproti červnu mínus cca 800,- korun.

Alitalia ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Vídně (zpáteční) konec léta 11.753,- kč

akce letenky Miami - Florida - Spojené Státy Americké (USA) z VídněLetenkové tipy dnešního dne do amerických destinací s příjemným klimatem ještě nekončí. Po Kalifornii v podání San Francisca a Los Angeles si doporučíme také novou příležitost k vycestování na Floridu. V ústřední roli italská Alitalia a její akce na levné letenky do Miami. Zaplaťte pouhých 11.753,- kč a leťte z blízkého letiště ve Vídni.

Air Berlin ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně (a zpět) 11.606,- kč

akce letenky Miami - USA - Florida (Spojené Státy Americké)Propásli jste na konci minulého měsíce akční letenky Miami od Finnair? Výhodnou cestu na Floridu z Vídně však ještě vzdávat nemusíte. Podobnou nabídku si pro nás nachystaly i německé aerolinky Air Berlin. Opět bude potřeba prokázat trocha flexibilnosti, na oplátku vám budiž odměnou zpáteční levné letenky Miami z Vídně (Vídeň - Miami a zpět) za 11.606,- kč.

Finnair ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně (zpáteční) 11.559,- kč

akce letenky Miami - USA - FloridaA zase ta Florida! Četli jste náš článek s přehledem levných letenek na Miami zveřejněný minulý týden? Předložili jsme vám tři varianty akčních letů od Iberia, Alitalia a United Airlines s odletem z Vídně. Malinko postoupil čas a jsou tu další levné letenky Miami, tentokrát v režii Finnair za cenu 11.559,- kč za zpáteční let.

USA - Florida - aktuální přehled levné letenky Miami (zpáteční) z Vídně - také na léto 11.572,- kč

akce letenky Miami - Florida - přehledMáte rádi sluníčko? Vydejte se na vyhřátou Floridu! Sešly se nám tři atraktivní akce zajišťující levný let na Miami. Všechny se specializují na odlety z rakouské metropole. Letecky z Vídně za cenu již od 11.572,- kč i s poplatky za zpáteční letenky po zadání SK. Máte na výběr ze spojů aerolinek Iberia, Alitalia a United Airlines.

Iberia ⇆ USA - levné letenky Chicago, New York, Miami z Vídně (a zpět) 11.178,- kč

akce letenky USA - New York, Chicago, MiamiDoposud jste si nevybrali levné letenky do USA? To pravé byste mohli nalézt u letecké společnosti Iberia. Španělský dopravce nám po nedávno zveřejněné akci na letenky do Bostonu pod deset tisíc korun připravil výhodné lety i do tří dalších amerických měst. 11.178,- kč vás nyní budou stát letenky do Chicaga. Připlatit si dvě stovky a máte letenky do New Yorku nebo tři a máte Miami.

Air France ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně 12.240,- kč

Pravidelný monitoring levných letů do USA přináší další cestovatelský přírustek v kategorii levné letenky Florida. Po Turkish Airlines přichází na akční scénu také aerolinky Air France. Jasno v tom, který tarif je lepší, jestli ten od turecké nebo francouzské letecké společnosti by vám měl udělat souhrn a porovnání aktuálních podmínek letu do Miami.

Oba letečtí dopravci se specializují na cestování z Vídně. Období pro let v akci na Floridu se opět orientuje na listopad 2015 až 20. březen 2016. Rozdíl přichází v ceně a počtu volných letenek. Zatímco Turkish má letenky Miami za 13.319,- kč, letenky Florida od Air France si zabookujete ještě cca o tisíc kč levněji. Cena za linku tam i zpět je 12.240,- kč i s poplatky. Rezervace do 15. července.

Turkish Airlines samozřejmě nabízí o chloupek lepší servis na palubě, nicméně cena tarifu levné letenky Miami od Air France není nikterak vykoupena horšími podmínkami letu, jen to berete přes kratší mezipřistání v Paříži a poté už rovnou do Ameriky. Přilétá se na Miami International (MIA) Florida - USA. Zpátky opět do Vídně.

Tip: Určitě nespoléhejte na avizované datum ukončení prodeje těchto akčních letenek, které je až 15. července, protože právě teď je nejlepší doba na objednání takové letenky. Proč? Když nahlédneme do konkurečního kalendáře od Turkish Air, narazíme na spoustu již vyprodaných termínu a to samé bude následovat i tady u kalendáře Air France. Včasná rezervace této levné letenky znamená neomezování se při volbě volného termínu a o to nám jde.

⇆ Miami - Florida (z Vídně) Air France 12.240,- kč kalendář

⇆ Miami - Florida (z Vídně) Turkish Air 13.319,- kč kalendář

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur