Doporučujeme! Air France - USA - Florida - akční letenky Miami z Vídně 12.790 Kč

Doporučujeme! Air France - USA - Florida - akční letenky Miami z Vídně 12.790 Kč
Rezervace letenky

V letošním roce nám značně podražily také lety do USA. Proč tomu tak jen, není asi potřeba nikomu vysvětlovat. Názorná ukázka u cest do Miami. Nejlevněji na tom do této chvíle byla polská LOT Airlines, ta ale zvyšila cenu o dva tisíce. Jako na zavolanou ale přichází Air France a navzdory všemu přestavujeme letenky do Miami za 12.790 Kč.

Kdy letět na Floridu?

Vyrazit do Miami s Air France můžeme ještě na konci tohoto léta. V kalendáři najdete akční letenky na cestovní období 2. září 2022 až 30. březen 2023.

Jak poletím do Miami?

Odlétá se s francouzskou národní aerolinkou Air France z letiště Vídeň - Schwechat (VIE) - Rakousko a letí se s jedním přestupem v Paříži (CDG) - letiště Charles de Gaulle airport - Francie. Poté fičíme směr letiště (MIA) Miami airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel na palubě Air France

Doplácet za zavazadla u těchto akčních letenek už nemusíme. Zdarma totiž máme 2 příruční a to už vystačí, teda pokud si nechcete přepravovat hromadu věcí. Dopravu odbaveného si můžeme samozřejmě přikoupit.

 

Další levné letenky do USA

Největší pecky jsou nyní letenky do New Yorku z Barcelony za 6.590 Kč a nebo Berlína a Mnichova za 8.390 Kč, Las Vegas za 11.990 Kč nebo Chicago za 10.690 Kč. Zde je odkaz na akční letenky USA TOP 10.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.