TIP! Finnair / British Airways ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Vídně 12.990 Kč

TIP! Finnair / British Airways ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Vídně 12.990 Kč
Rezervace letenky

Před necelým měsícem jsme zmapovali letenky do amerického Miami, kdy jste si mohli vybírat z pěti tarifů, z toho čtyři už jsou pryč. Smutnit kvůli tomu nemusíme, protože se zrodily další dva. Nejlevnější letenky do Miami se prodávají za třináct tisíc při odletech z Vídně. Takové podmínky nabízí kombinovaný tarif Finnair a British Airways.

Kdy letět do Miami za 12.990 Kč?

Letenky do Miami z Vídně v rámci kombinovaného tarifu leteckých společností Finnair a British Airways si rezervujte v datech odletu od 11. ledna 2023 do 25. dubna 2023. Na březen a duben už je volných míst do Ameriky podstatně méně, tak si pospěšte.

Jak se letí na Floridu s Finnair a British Airways?

Cestu do USA režíruje British Airways, s níž vystartujeme z rakouského letiště Schwechat (VIE) v hlavním městě Vídeň. Ta nás hodí do Londýna na letiště Heathrow, kde přestoupíme na navazující leteckou linku společnosti Finnair. S tou už pak rovnou do USA. Přistání je na letišti Miami (MIA) airport - Florida - Spojené státy americké (USA). Zpátečný let probíhá stejně, jen v opačném pořadí.

Kolik zavazadel sebou do Ameriky?

Bez doplatku máme u zpátečních letenek do Miami z Vídně za 12.990 Kč dvě příruční zavazadla.

Náš tip

Kromě této linky do Miami z Vídně nám to na Floridu létá i z Prahy. U polské LOT Polish Airlines je cena 15.490 Kč s odlety již od listopadu. O dvě stě Korun dražší jsou letenky Praha - Miami a zpět od Swiss Airlines.

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.