TIP! Air France - USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně (tam i zpět) 11.290,- Kč

TIP! Air France - USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně (tam i zpět) 11.290,- Kč
Rezervace letenky

Je tu nová pozvánka za velkou louži! S kým se teď co nevidět vydat do USA? Má li to být Florida, tak za úvahu stojí francouzská národní aerolinka. Nový akční spoj do Miami si pro nás přichystala právě Air France. Za 11.290,- Kč jsou tu její nové obousměrné letenky do Miami s odlety z oblíbené Vídně se solidní kapacitou volných míst.

Do této chvíle měla teď na podzim nejlevnější letenky Miami s odlety z Vídně ve své repertoáru portugalská letecká společnost TAP, ta nyní tuto linku zdražila o dva tisíce a Air France má spoj Vídeň - Miami a zpět levnější o tisícovku.

Dostupnost: Air France nabízí akční letenky do USA s odlety od začátku příštího roku, přesně ji od poloviny ledna a taky trochu na začátek léta. Volné místo si můžete vybrat přes kalendář.

Pozor! Lidé se na tarif na Floridu od Air France vrhli jako supi a už nyní je dost volných míst vyprodaných, proto rezervaci letu do Miami z Vídně za cca jedenáct tisíc neoddalujte.

Dopravce: Air France

Přehled dalších letenek do USA je zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.