Doporučujeme! USA ✈ Florida - 6 tipů na levné letenky do Miami ↔ od 10.990 Kč

Doporučujeme! USA ✈ Florida - 6 tipů na levné letenky do Miami ↔ od 10.990 Kč

Je tu duben a s ním i nový přehled akčních letenek do Miami. Vyberte si z 6 různých tarifů na Floridu při odletech z Mnichova, Vídně a Prahy. Za kolik? Obousměrné letenky do Miami se momentálně pohybují v cenové relaci od jedenácti tisíc Korun. S kým letět? Momentálně to jde s Air France, SAS Airlines, Lufthansa, American Airlines, LOT Airlines.

6 tipů na levné letenky do Miami

1. Air France - USA - Florida - Miami z Mnichova 10.990 Kč - duben 2023 až listopad 2023

2. SAS Airlines - USA - Florida - Miami z Vídně 11.790 Kč - říjen 2023 až únor 2024

3. Lufthansa - USA -  Florida - Miami z Vídně 13.490 Kč - říjen 2023 až prosinec 2023

4. American Airlines - USA - Florida - Miami z Vídně 13.990 Kč - květen 2023 až říjen 2023

5. LOT Airlines - USA - Florida - Miami z Prahy 14.990 Kč - září 2023 až únor 2024

6. Air France - USA - Florida - Miami z Prahy 15.790 Kč - květen 2023 až říjen 2023

Akční letenky do Miami

Proč letět do Miami?

Miami je jedno z nejživějších měst USA, známé svým tropickým klimatem, krásnými plážemi a nabitým nočním životem. Město se nachází na jihovýchodě Floridy a je domovem pro více než 2,7 milionu lidí. Je to důležité centrum obchodu, kultury, umění a turistiky, které láká návštěvníky z celého světa.

Miami nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků, jako jsou pláže se bílým pískem a tyrkysovou vodou, vynikající restaurace s širokou nabídkou kuchyně, muzea a umělecké galerie, botanické zahrady, přístavy pro výlety na moři a spoustu dalších aktivit.

Město je také domovem pro mnoho latinskoamerických obyvatel, což se projevuje v jeho bohaté a různorodé kultuře. Latinskoamerická hudba, tanec a jídlo jsou v Miami běžné a nabízejí návštěvníkům možnost prozkoumat nové kultury.

V Miami najdete také výjimečnou architekturu, jako jsou historické art deco budovy v jižním Miami Beach, které jsou známé po celém světě pro své pastelové barvy a geometrické tvary.

Celkově lze říci, že Miami je město, které nikdy neusne. Má vše, co by člověk mohl chtít od tropického ráje, a nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého, kdo ho navštíví.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.