Praha - XiAn

TIP! Finnair - Čína - levné letenky Chongqing a Xi An z Prahy (zpáteční) nejen na léto 10.290,- kč

TIP! Finnair - Čína - levné letenky Chongqing a Xi An z Prahy (zpáteční) 10.290,- kč

Na své si v těchto chvílích příjdou i ti, jenž chtějí poznávat Čínu. Finská letecká jednička se zaměřila na dvojičku čínských měst a vy si tak objednáte letenky s velkou slevou. Do Chongqing nebo Xi An se dopravíte s Finnair za cenu 10.290,- kč, což je historicky nejlevnější linka na této trase, zpravidla se totiž v akci prodává minimálně o 2 tisíce víc.

Finnair - Čína ↔ levné letenky XiAn, Chongqing z Prahy 12.010,- kč

Znovu obnovené tarify Finnair z Prahy na levné letenky do Číny již spatřily světlo světa, takže nebude na škodu si o nich něco povědět. V množném čísle píšeme proto, že se jedná o letenky hned do dvou čínských měst. První nabídka obsahuje letenky do Chongqing (Čchung-čching), nejlidnatější čínské město s cenou 12.010,- kč.

Jen dvacetikorunový doplatek umožňuje zaknihovávat si zpáteční levné letenky XiAn, což je turisticky nejnavštěvovanější město Číny. Oba dva tarify spadají pod top aerolinku Finnair, která se pyšní mnoha tituly v rámci svých služeb. Například za předloňský rok získala prestižní ocenění "nejbezpečnější aerolinka".

Vraťme se ale zpátky k akci. Podíváme se na dostupnost letenek. Zde je situace opět příznivá. Kromě akční ceny je možné objednávat levné letenky do Číny na širokou paletu termínů, jak pro lety do Chongqing, tak i pro lety do XiAn. Nyní konkrétně: Letenky Chongqing objednávejte v období od 20. únor až 30. říjen. Letenky XiAn na období 1. duben až 25. říjen.

Info k letům: V obou případech se letí přes finské letiště v Helsinkách. Odlétá se z letiště Praha. Přílety jdou pak na Chongqing Arpt, Chongqing, Čína, nebo na Xianyang Arpt, Xi An, Čína, podle zvoleného tarifu. Zpáteční let z Číny do Prahy kopíruje prvotní cestu.

Upozornění: I když letenky do XiAn i Chongqing jsou k dostání na poměrně širší cestovní období a to i včetně kalendáře, termínů na některé měsíce je rapidní nedostatek. Ty levné letenky, které ještě svítí jako volné, ubývají doslova před očima. Využijte tohoto výprodeje zavčasu!

↔ Chongqing - Čína (z Prahy) 12.010,- kč rezervace

↔ XiAn - Čína (z Prahy) 12.030,- kč rezervace

Finnair - Čína - levné letenky Chongqing, XiAn z Prahy 12.290,- kč

***Update - doplněny kalendáře na červen až srpen 2014*** Nové možností pro naplánování levného letu do Číny poskytuje finská letecká společnost Finnair. Na výběr máte levné letenky do dvou čínských měst. XiAn a Chongqing. Zpáteční lety s odlety z Prahy jsou dostupné jak pro čínské město XiAn, tak i pro Chongqing dostupné za jednotnou cenu 12.290,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky.

Dostupnost: Naplánovat si levné letenky do Číny si máte možnost na letní měsíce sezóny 2014. Kalendáře budiž zhotoveny dodatečně, zatím se musíte spokojit s konkrétním tipem na levné letenky XiAn na červencové termíny, stejně tak i levné letenky Chongqing.

Neošidíme vás ani o informace k letům do Číny: V případě XiAn poletíte z Prahy s mezipřistáním v Helsinkách a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína. Stejné mezipřistání v Helsinkách platí i pro tarif letenky do Chongqing. Přílet je na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpáteční lety kopírují identickou trasu.

Tip: Výhodnější doba na rezervaci zpáteční levné letenky do Číny v podání měst XiAn a Chongqing s odlety z Prahy jen tak brzo nebude, vyplatí se tedy s bookingem levné letenky neotálet a zaknihovat si včas svůj let.

- online rezervace levné letenky XiAn - Čína 12.590,- kč

- online rezervace levné letenky Chongqing - Čína 12.590,- kč

Finnair - Čína - levné letenky Xi An z Prahy 12.250,- kč

Je nám potěšení, že vám můžeme nabídnout nejlevnější letenky také do největšího turistického centra Číny. Máme tu levné letenky do XiAn s odletem z Prahy za cenu 12.250,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky do Prahy. Lety pořádá aerolinka Finnair.

Jak na to? Velmi snadno, akční letenky do XiAn jsou dostupné z výběrem z letového kalendáře v termínech od 18. června do 26. října. V tomto rozmezí si při aktuální rezervaci na vybrané dny zaknihujete levné letenky.

Popis zlevněných letů v tarifu Finnair: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko (3 hodiny) a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína.

Tip: jelikož akční letenky do XiAn a navíc s výběrem z letového kalendáře tady máme poprvé, je více než nutné bookovat letenky co nejdříve. Akce je totiž omezena jen na pár dní, ale kdo si pospíší, zajísté si levné letenky do Číny s odletem z Prahy vybere.

Online rezervace levné letenky XiAn (Čína)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur