Finnair - Čína - levné letenky Xi An z Prahy 12.250,- kč

Je nám potěšení, že vám můžeme nabídnout nejlevnější letenky také do největšího turistického centra Číny. Máme tu levné letenky do XiAn s odletem z Prahy za cenu 12.250,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky do Prahy. Lety pořádá aerolinka Finnair.

Jak na to? Velmi snadno, akční letenky do XiAn jsou dostupné z výběrem z letového kalendáře v termínech od 18. června do 26. října. V tomto rozmezí si při aktuální rezervaci na vybrané dny zaknihujete levné letenky.

Popis zlevněných letů v tarifu Finnair: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko (3 hodiny) a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína.

Tip: jelikož akční letenky do XiAn a navíc s výběrem z letového kalendáře tady máme poprvé, je více než nutné bookovat letenky co nejdříve. Akce je totiž omezena jen na pár dní, ale kdo si pospíší, zajísté si levné letenky do Číny s odletem z Prahy vybere.

Online rezervace levné letenky XiAn (Čína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.