Finnair - Čína - levné letenky Xi An z Prahy 12.250,- kč

Je nám potěšení, že vám můžeme nabídnout nejlevnější letenky také do největšího turistického centra Číny. Máme tu levné letenky do XiAn s odletem z Prahy za cenu 12.250,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky do Prahy. Lety pořádá aerolinka Finnair.

Jak na to? Velmi snadno, akční letenky do XiAn jsou dostupné z výběrem z letového kalendáře v termínech od 18. června do 26. října. V tomto rozmezí si při aktuální rezervaci na vybrané dny zaknihujete levné letenky.

Popis zlevněných letů v tarifu Finnair: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko (3 hodiny) a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína.

Tip: jelikož akční letenky do XiAn a navíc s výběrem z letového kalendáře tady máme poprvé, je více než nutné bookovat letenky co nejdříve. Akce je totiž omezena jen na pár dní, ale kdo si pospíší, zajísté si levné letenky do Číny s odletem z Prahy vybere.

Online rezervace levné letenky XiAn (Čína)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.