Finnair - Čína - levné letenky Chongqing, XiAn z Prahy 12.290,- kč

***Update - doplněny kalendáře na červen až srpen 2014*** Nové možností pro naplánování levného letu do Číny poskytuje finská letecká společnost Finnair. Na výběr máte levné letenky do dvou čínských měst. XiAn a Chongqing. Zpáteční lety s odlety z Prahy jsou dostupné jak pro čínské město XiAn, tak i pro Chongqing dostupné za jednotnou cenu 12.290,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky.

Dostupnost: Naplánovat si levné letenky do Číny si máte možnost na letní měsíce sezóny 2014. Kalendáře budiž zhotoveny dodatečně, zatím se musíte spokojit s konkrétním tipem na levné letenky XiAn na červencové termíny, stejně tak i levné letenky Chongqing.

Neošidíme vás ani o informace k letům do Číny: V případě XiAn poletíte z Prahy s mezipřistáním v Helsinkách a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína. Stejné mezipřistání v Helsinkách platí i pro tarif letenky do Chongqing. Přílet je na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpáteční lety kopírují identickou trasu.

Tip: Výhodnější doba na rezervaci zpáteční levné letenky do Číny v podání měst XiAn a Chongqing s odlety z Prahy jen tak brzo nebude, vyplatí se tedy s bookingem levné letenky neotálet a zaknihovat si včas svůj let.

- online rezervace levné letenky XiAn - Čína 12.590,- kč

- online rezervace levné letenky Chongqing - Čína 12.590,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.