Finnair - Čína - levné letenky Chongqing, XiAn z Prahy 12.290,- kč

***Update - doplněny kalendáře na červen až srpen 2014*** Nové možností pro naplánování levného letu do Číny poskytuje finská letecká společnost Finnair. Na výběr máte levné letenky do dvou čínských měst. XiAn a Chongqing. Zpáteční lety s odlety z Prahy jsou dostupné jak pro čínské město XiAn, tak i pro Chongqing dostupné za jednotnou cenu 12.290,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky.

Dostupnost: Naplánovat si levné letenky do Číny si máte možnost na letní měsíce sezóny 2014. Kalendáře budiž zhotoveny dodatečně, zatím se musíte spokojit s konkrétním tipem na levné letenky XiAn na červencové termíny, stejně tak i levné letenky Chongqing.

Neošidíme vás ani o informace k letům do Číny: V případě XiAn poletíte z Prahy s mezipřistáním v Helsinkách a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína. Stejné mezipřistání v Helsinkách platí i pro tarif letenky do Chongqing. Přílet je na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpáteční lety kopírují identickou trasu.

Tip: Výhodnější doba na rezervaci zpáteční levné letenky do Číny v podání měst XiAn a Chongqing s odlety z Prahy jen tak brzo nebude, vyplatí se tedy s bookingem levné letenky neotálet a zaknihovat si včas svůj let.

- online rezervace levné letenky XiAn - Čína 12.590,- kč

- online rezervace levné letenky Chongqing - Čína 12.590,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.