Finnair - Čína - levné letenky Chongqing, XiAn z Prahy 12.290,- kč

***Update - doplněny kalendáře na červen až srpen 2014*** Nové možností pro naplánování levného letu do Číny poskytuje finská letecká společnost Finnair. Na výběr máte levné letenky do dvou čínských měst. XiAn a Chongqing. Zpáteční lety s odlety z Prahy jsou dostupné jak pro čínské město XiAn, tak i pro Chongqing dostupné za jednotnou cenu 12.290,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky.

Dostupnost: Naplánovat si levné letenky do Číny si máte možnost na letní měsíce sezóny 2014. Kalendáře budiž zhotoveny dodatečně, zatím se musíte spokojit s konkrétním tipem na levné letenky XiAn na červencové termíny, stejně tak i levné letenky Chongqing.

Neošidíme vás ani o informace k letům do Číny: V případě XiAn poletíte z Prahy s mezipřistáním v Helsinkách a příletem na Xianyang Arpt, Xi An, Čína. Stejné mezipřistání v Helsinkách platí i pro tarif letenky do Chongqing. Přílet je na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpáteční lety kopírují identickou trasu.

Tip: Výhodnější doba na rezervaci zpáteční levné letenky do Číny v podání měst XiAn a Chongqing s odlety z Prahy jen tak brzo nebude, vyplatí se tedy s bookingem levné letenky neotálet a zaknihovat si včas svůj let.

- online rezervace levné letenky XiAn - Čína 12.590,- kč

- online rezervace levné letenky Chongqing - Čína 12.590,- kč

Destinace
Letecké společnosti