Praha - Jakarta

 • VÝPRODEJ! China Eastern - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 12.490,- kč

  VÝPRODEJ! China Eastern - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 12.490,- kč

  Doslova na poslední chvíli můžete značně ušetřit na levných letenkách do Indonésie s odletem z České republiky. Konkurenci lince Air China letenky Jakarta s odletem z Mnichova vytvořila China Eastern. Za variantu letenek s odletem z Česka si příplatíte jen pětistovku, tedy 12.490,- kč s poplatky.

 • TIP! China Southern Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (zpáteční) 11.790,- kč

  TIP! China Southern Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (zpáteční) 11.790,- kč

  Levnější vstupenka do Indonésie vede přes Jakartu! Poté co se vyprodala dubnová akce společnosti Oman Air s letem do Jakarty a návratem z Bali se vyplatí kouknout i na aktuální tarif China Southern Airlines. Aerolinky nabízejí zpáteční letenky do Jakarty s odletem z Prahy za 11.790,- kč včetně tax a poplatků. Odoláte nabídce výhodného letu do Asie a Oceánie?

 • KLM ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (zpáteční - 1 přestup) 13.826,- kč

  akce letenky Jakarta - IndonésieK vysněné exotické dovolené na indonéském ostrově Bali nyní poslouží kombinovaný tarif společnosti KLM a Air France. Pro tento účel využijeme levné letenky Jakarta z Prahy s jedním přestupem za krásnou cenu 13.826,- kč jakožto nástupce prosincových již akcí od Air China a Turkish Airlines. Druhá jmenovaná společnost už letenky z Prahy vyprodala.

 • China Southern ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 13.908,- kč

  Hlavní město Indonésie nám předhazují i China Southern Airlines. Po ještě stále platných akčních letenkách do Jakarty z Budapešti od Air China za 10 tisíc se dostává i na ty, jenž chtějí letět z Prahy. Za necelých čtrnáct tisíc korun (13.908,- kč) se nabízí od tohoto čínského dopravce zpáteční letenky Jakarta. O výhodnosti letět z Česka bychom ale mohli polemizovat.

 • Air Berlin ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 11.401,- kč

  Air Berlin nechce zůstat pozadu! Po avizovaném tipu na výhodný let z Prahy do New Yorku se tato aerolinka rozhodla uvolnit i levné letenky do Indonésie. Zpáteční linka Praha - Jakarta a zpět je připravena v systému k rezervaci za cenu 11.401,- kč. Tato akce navíc poráží i květnový tarif do Jakarty z Prahy od Turkish Airlines.

 • Turkish Airlines ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 12.727,- kč

  Konečně se dostává na cestovatele, poutajíc svoji pozornost k cestě do Indonésie. Rok se s rokem sešel aneb zdá se to až neuvěřitelné, ale poslední akční letenky stojící za zveřejnění se datují až někdy k loňskému dubnu! Nastává průlom. Oblíbená aerolinka Turkish Airlines totiž vydala levné letenky Jakarta s cenou 12.727,- kč za zpáteční let z Prahy.

  Dostupnost: Dlouhé čekání na tu pravou letenku do Jakarty budiž vynahrazeno širokou škálou volných termínů a podstatně nižší cenou, která například oproti minulé akci na levné letenky do Indonésie (Jakarta) z Prahy pod záštitou holandské KLM vycházela na 14.564,- kč. Jistě budete souhlasit, že rozdíl necelé 2 tisíce není zanedbatelná suma! Rezervaci letenky z kalendáře učiňte co nejdříve. Cestovní období je 1. říjen až 31. březen 2016.

  S Turkish Airlines se do indonéské Jakarty dopravíte takto: Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (PRG) Česko s mezipřistáním v Istanbulu. To je i jediná menší svízelnost, jelikož se čekačí doba na další spoj může vyšplhat až na 10 hodin. Přílet je na airport Džakarta Soekarno Hatta ... (CGK) Indonésie. Na zpátečním letu z Jakarty do Prahy se nic nemění.

  Tip: Nenechte si utéci levné letenky Jakarta od Turkish Airlines. Asi o 2 tisíce levnější letenka oproti minulé akci, zaměřené taky na odlety z Prahy je lákavý argument, k tomu si připočtěme šanci letět v uvedeném období skoro kterýkoliv den + prohlídku Istanbulu. Spojte příjemné s užitečným a vytřískejte z cesty do Indonésie maximum zážitků za minimální náklady. S ubytováním případně půjčením auta rádi poradíme na facebooku, stačí se zeptat.

  ⇆ Jakarta - Indonésie (z Prahy) 12.727,- kč kalendář

 • KLM - Indonésie ↔ levné letenky Jakarta z Prahy 14.564,- kč

  Jak to vypadá s nynějšími letenkami do Indonésie? Po téměř bezkonkureční akci na levné letenky do Jakarty od China Southern Airlines z Prahy, datující se na konec ledna, se do boje o cestovatele vrací nizozemský kolos KLM. Tato aerolinka o sobě v této oblasti dala naposledy vědět hned na začátku roku a na tento akční tarif by chtěla navázat, povede se jí to?

  Dle našich názorů si troufáme tvrdit, že určitě. Oproti lince na letenky Jakarta od China Southern sice nenabízí lepší cenu, v důsledku vyprodání akce již však není možné přebírat až do přebrání. Považte sami, již vyprodané levné letenky do Jakarty od China Southern byly za 13.849,- kč, ve srovnání s letenkami od KLM za 14.564,- kč. Akce však měla pro některé podstatnou vadu a to návraty do Mnichova. Zde s příplatkem šest až sedm stovek letíme opět do Prahy.

  Dostupnost: Zabrousíme-li ještě do srovnání obou letenek do Indonésie, všimneme si ještě jednoho podstatného rozdílu. Čínské aerolinky disponovaly kalendářem s lety na jaře, kdežto teď si můžeme bukovat levné letenky do Indonésie od konce léta až do konce podzimu. Cestovní období činí 2. září až 25. listopad 2014. Volná místa se vybírají přes kalendář (klikněte na odkaz "kalendář" na konci článku).

  Rozhodujete se také podle počtu mezipřistání a její doby? Na akčních letech se podílí také České Aerolinie. Tarif na letenky Jakarta od KLM k dostání v českém systému umožňuje odlétat z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (ČSA - čekačka cca 2 hoďky), po té se pokračuje do finální destinace Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie (KLM). Skoro identické podmínky se nabízí při zpátečních letech Jakarta - Praha.

  Jste-li ve světě individuálního cestování nováčci, navštivte odkaz s celkovým přehledem levných letenek do Indonésie - zde. Získáte tak širší přehled o tom, co se kdy nabízelo a za jakých podmínek. Určitě nebude na škodu si třeba jen ve zkratce proletět ceny u posledních letenkových akcí a tipů, protože díky tomu vám dokážeme ušetřit pořádný ranec peněz a to je náš cíl, cestovat levně!

  ↔ Jakarta - Indonésie z Prahy 14.564,- kč kalendář

 • China Southern - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 13.849,- kč

  Díky open jaw letenkám si nyní zaletíte levně i z Prahy do Indonésie. Průkopníci individuální turistiky mají další příležitost zarezervovat si levné letenky Jakarta za cenu 13.849,- kč včetně tax a poplatků, s návratem do nedalekého Mnichova. Tyto letenky spadající pod tarif China Southern Airlines jste si mohli objednávat už v listopadu, byly však bleskově fuč.

  Teď je situace v problematice dostupnosti letenek o něco příznivější. Levné letenky do Jakarty si objednáte na období 10. března 2014 až 11. června, což je období zahrnující také hlavní turistickou sezónu. Na konci článku najdete odkaz, pod kterým se ukrývá onen kalendář s volnými lety. Termínů není přebytek, takže s rezervací levné letenky určitě dlouho neotálejte, pač na vás může zbýt už jen dlouhý nos.

  Informace k open jaw letům do Indonésie: Odlétá se z letiště Praha s aerolinkami China Southern Airlines k mezipřistání v Amsterdamu, poté se pokračuje do Baiyun Airport, Kanton, Čína, odtud již k finálnímu příletu na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpět přes Canton, Paříž na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

  Tip: Toto je v současné době jediná platná akce na levné letenky do Jakarty, jakožto i do celé Indonésie s cenou pod čtrnáct tisíc kč. V polovině ledna jsme sice avizovali levné letenky Bali z Říma za 12.890,- kč, což už nyní neplatí, protože cena stoupla k hranici 16 tisíc kč. Open jaw letenky do Jakarty z Prahy s návratem do Mnichova jsou teď to nejlepší, co lze objednat!

  ↔ Jakarta - Indonésie (z Prahy, zpět Mnichov) 13.849,- kč rezervace

  ↔ Indonésie - přehled minulých akcí zde

 • KLM - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 14.172,- kč

  Na scénu přichází sen mnoha cestovatelů - indonéská Jakarta. Většinou se levné lety do Indonésie zaměřují na odlety z evropských měst jako je například italský Řím, nebo Miláno, odkud jsou lety občas k dostání za slušné peníze. Dnes je tu ovšem tip na levné letenky do Jakarty s odletem z Prahy! Cena je stanovena na ceně 14.172,- kč s poplatky.

  Nehledejte v tom háček, podmínky se jeví více než příznivě! Kromě letu z Prahy a návratu do Prahy můžete očekávat kalendář a v něm jednotné ceny po celé období pro rezervaci, což zahrnuje hromadu termínů od 2. února 2014 do 9. července 2014. V červenci jsou volné lety již pouze pro zpáteční lety z Indonésie do Prahy.

  Informace k letu do Indonésie: Tarif spadá pod křídla KLM, ale podílí se na něm také České Aerolinie, které režirují počátkové spoje k mezipřistání v Amsterdamu, což je také jediný mezistop. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let kopíruje cestu tam.

  Tip: Let v současné době nemá konkurenci. Naposledy jsme akční letenky Jakarta mohly objednávat 25. října pro odlety z Vídně s cenou 12.560,- kč, tarif byl ale bleskově pryč a od té doby ticho po pěšině, kdo tedy zaváhá, propásne jedinečnou šanci. Prodej letenek do vyprodání.

 • China Southern - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 14.220,- kč

  Naskýtá se příležitost zaknihovat si zpáteční levné letenky do tolik žádané Jakarty! Přichází lákavá akce aerolinek China Southern Airlines! V tarifu tohoto leteckého přepravce si nenechte uniknout levné letenky Jakarta s odletem z Prahy za 14.220,- kč včetně tax a poplatků. Zpáteční lety v této akci jsou vedeny na letiště do Vídně.

  Platnost akce: K dispozici máte na výběr levné letenky do Jakarty z Prahy na volné termíny v období od 19. listopadu až do 21. února 2014. V kalendáři najdete i volné akční letenky na datumy kolem vánoc a nového roku, což je kromě s července a srpna období hlavní turistické sezóny. Odkaz na volné letenky je na konci zprávy.

  Informace k akčnímu letu do Jakarty: Poletíte z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie.

  Tip: Kladete si otázku objednat či neobjednat tyto levné letenky do Indonésie (Jakarta) z Prahy? Podle nás určitě ano. Konkurenční akcí v této době je totiž pouze nabídka renomované Emirates Airlines za 17.345,- kč. Přehled všech tipů na lety do této země najdete zde.

  - rezervace levné letenky Jakarta - Indonésie 14.220, kč (z Prahy)