Turkish Airlines ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 12.727,- kč

Konečně se dostává na cestovatele, poutajíc svoji pozornost k cestě do Indonésie. Rok se s rokem sešel aneb zdá se to až neuvěřitelné, ale poslední akční letenky stojící za zveřejnění se datují až někdy k loňskému dubnu! Nastává průlom. Oblíbená aerolinka Turkish Airlines totiž vydala levné letenky Jakarta s cenou 12.727,- kč za zpáteční let z Prahy.

Dostupnost: Dlouhé čekání na tu pravou letenku do Jakarty budiž vynahrazeno širokou škálou volných termínů a podstatně nižší cenou, která například oproti minulé akci na levné letenky do Indonésie (Jakarta) z Prahy pod záštitou holandské KLM vycházela na 14.564,- kč. Jistě budete souhlasit, že rozdíl necelé 2 tisíce není zanedbatelná suma! Rezervaci letenky z kalendáře učiňte co nejdříve. Cestovní období je 1. říjen až 31. březen 2016.

S Turkish Airlines se do indonéské Jakarty dopravíte takto: Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (PRG) Česko s mezipřistáním v Istanbulu. To je i jediná menší svízelnost, jelikož se čekačí doba na další spoj může vyšplhat až na 10 hodin. Přílet je na airport Džakarta Soekarno Hatta ... (CGK) Indonésie. Na zpátečním letu z Jakarty do Prahy se nic nemění.

Tip: Nenechte si utéci levné letenky Jakarta od Turkish Airlines. Asi o 2 tisíce levnější letenka oproti minulé akci, zaměřené taky na odlety z Prahy je lákavý argument, k tomu si připočtěme šanci letět v uvedeném období skoro kterýkoliv den + prohlídku Istanbulu. Spojte příjemné s užitečným a vytřískejte z cesty do Indonésie maximum zážitků za minimální náklady. S ubytováním případně půjčením auta rádi poradíme na facebooku, stačí se zeptat.

⇆ Jakarta - Indonésie (z Prahy) 12.727,- kč kalendář