Turkish Airlines ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 12.727,- kč

Konečně se dostává na cestovatele, poutajíc svoji pozornost k cestě do Indonésie. Rok se s rokem sešel aneb zdá se to až neuvěřitelné, ale poslední akční letenky stojící za zveřejnění se datují až někdy k loňskému dubnu! Nastává průlom. Oblíbená aerolinka Turkish Airlines totiž vydala levné letenky Jakarta s cenou 12.727,- kč za zpáteční let z Prahy.

Dostupnost: Dlouhé čekání na tu pravou letenku do Jakarty budiž vynahrazeno širokou škálou volných termínů a podstatně nižší cenou, která například oproti minulé akci na levné letenky do Indonésie (Jakarta) z Prahy pod záštitou holandské KLM vycházela na 14.564,- kč. Jistě budete souhlasit, že rozdíl necelé 2 tisíce není zanedbatelná suma! Rezervaci letenky z kalendáře učiňte co nejdříve. Cestovní období je 1. říjen až 31. březen 2016.

S Turkish Airlines se do indonéské Jakarty dopravíte takto: Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (PRG) Česko s mezipřistáním v Istanbulu. To je i jediná menší svízelnost, jelikož se čekačí doba na další spoj může vyšplhat až na 10 hodin. Přílet je na airport Džakarta Soekarno Hatta ... (CGK) Indonésie. Na zpátečním letu z Jakarty do Prahy se nic nemění.

Tip: Nenechte si utéci levné letenky Jakarta od Turkish Airlines. Asi o 2 tisíce levnější letenka oproti minulé akci, zaměřené taky na odlety z Prahy je lákavý argument, k tomu si připočtěme šanci letět v uvedeném období skoro kterýkoliv den + prohlídku Istanbulu. Spojte příjemné s užitečným a vytřískejte z cesty do Indonésie maximum zážitků za minimální náklady. S ubytováním případně půjčením auta rádi poradíme na facebooku, stačí se zeptat.

⇆ Jakarta - Indonésie (z Prahy) 12.727,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.