Air Berlin ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 11.401,- kč

Air Berlin nechce zůstat pozadu! Po avizovaném tipu na výhodný let z Prahy do New Yorku se tato aerolinka rozhodla uvolnit i levné letenky do Indonésie. Zpáteční linka Praha - Jakarta a zpět je připravena v systému k rezervaci za cenu 11.401,- kč. Tato akce navíc poráží i květnový tarif do Jakarty z Prahy od Turkish Airlines.

Hromada volných termínů s levnými letenkami Jakarta za jednotnou cenu situaci ještě více usnadňuje. Volných míst je ještě víc, protože doba pro rezervaci je ještě obsáhlejší. Zatímco Turkish měla obousměrné levné letenky do Indonésie (Jakarta) na říjen až březen, Air Berlin ještě o dva měsíce delší - září 2015 až duben 2016.

Samotný let vypadá takto: Praha - Berlín - Abu Dhabí - Jakarta. S posledním spojem vypomáhá dopravce Etihad Airways. Zpátky stejně, tedy Jakarta - Abu Dhabí - Belín - Praha. Čekací čas u mezipřistání je 2 až 7 hodin v případě Abu Dhabí. V ceně jsou taxy a poplatky + přeprava příručního + podpalubního zavazadla.

Indonésie ale není jen Jakarta! Kromě tarifu levné letenky Jakarta jsme v červenci měli možnost letět levněji i na ještě oblíbenější Bali. Tam a zpátky z Prahy se dalo dostat teď v červenci v tarifu Air France za necelých 15 tisíc korun. Informace pod tímto odkazem.

⇆ Jakarta - Indonésie (z Prahy) 11.401,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6050 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.