Air Berlin ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 11.401,- kč

Air Berlin nechce zůstat pozadu! Po avizovaném tipu na výhodný let z Prahy do New Yorku se tato aerolinka rozhodla uvolnit i levné letenky do Indonésie. Zpáteční linka Praha - Jakarta a zpět je připravena v systému k rezervaci za cenu 11.401,- kč. Tato akce navíc poráží i květnový tarif do Jakarty z Prahy od Turkish Airlines.

Hromada volných termínů s levnými letenkami Jakarta za jednotnou cenu situaci ještě více usnadňuje. Volných míst je ještě víc, protože doba pro rezervaci je ještě obsáhlejší. Zatímco Turkish měla obousměrné levné letenky do Indonésie (Jakarta) na říjen až březen, Air Berlin ještě o dva měsíce delší - září 2015 až duben 2016.

Samotný let vypadá takto: Praha - Berlín - Abu Dhabí - Jakarta. S posledním spojem vypomáhá dopravce Etihad Airways. Zpátky stejně, tedy Jakarta - Abu Dhabí - Belín - Praha. Čekací čas u mezipřistání je 2 až 7 hodin v případě Abu Dhabí. V ceně jsou taxy a poplatky + přeprava příručního + podpalubního zavazadla.

Indonésie ale není jen Jakarta! Kromě tarifu levné letenky Jakarta jsme v červenci měli možnost letět levněji i na ještě oblíbenější Bali. Tam a zpátky z Prahy se dalo dostat teď v červenci v tarifu Air France za necelých 15 tisíc korun. Informace pod tímto odkazem.

⇆ Jakarta - Indonésie (z Prahy) 11.401,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety