China Southern ⇆ Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy (a zpět) 13.908,- kč

Hlavní město Indonésie nám předhazují i China Southern Airlines. Po ještě stále platných akčních letenkách do Jakarty z Budapešti od Air China za 10 tisíc se dostává i na ty, jenž chtějí letět z Prahy. Za necelých čtrnáct tisíc korun (13.908,- kč) se nabízí od tohoto čínského dopravce zpáteční letenky Jakarta. O výhodnosti letět z Česka bychom ale mohli polemizovat.

Po Manile se dopravce rozhodl i uvést do akce lety do Jakarty z české metropole. Termíny v kalendáři od 8. září 2015 do 29. března 2016 sice ladí, ne každý ovšem bude chtít podstoupit relativně náročnější trasu do Indonésie s dvěma přestupy v Paříži a Kantonu a zpátky z Jakarty - Kanton - Paříž a konec v Berlíně. Zpátky se dopravte busem Student Agency za pár kaček.

Seznamte se s veškerým dením v kategorii levné letenky Indonésie pod tímto odkazem. Letenky na oblíbenější Bali bohužel od června, kdy se naposled mihla akce společnosti Air France zatím nejsou.

⇆ Jakarta - Indonésie 13.908,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.