Praha - Bombaj

 • Air India ⇆ Indie - levné letenky Kochi z Vídně a Dillí nebo Bombaj Prahy 10.289,-

  akce letenky Indie z Prahy nebo Vídně (Kochi, Delhi, Bombaj)Vydejte se na Malabarské pobřeží, za letenku do indického Kochi nyní zaplatíte zcela přijatelnou částku. Jedná se o zpáteční letenku do Indie z letiště ve Vídni s cenou 10.289,- kč. Od února nedostupnou nabídku vytasila opět společnost Air India. Zjistěte více podrobností v našem tipu.

 • Air Berlin ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy (a zpět) 11.326,- kč

  akce letenky Bombaj - IndieProzkoumejte dalekou Indii s Air Berlin! Tradičně nejlevnější letenky do Indie má obecně na trase Praha - Bombaj a zpět Turkish Airlines. Klasiku nabourává německá Air Berlin. Zpáteční akční letenky do Bombaje z Prahy od ní teď pořídíte za 11.326,- kč včetně poplatků. V tuto chvíli nemá co nabídnout ani Air India, tarif se tak stává velmi populárním.

 • Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 9.715,- kč

  Letenky z Prahy do Indie pod 10 tisíc kč! Před měsícem avizované letenky do Bombaje od Turkish Airways doznaly dalších slev. Zatímco v dubnu se zpáteční letenka dala pořídit za 10.159,- kč, teď ušetříme dalších pár stovek. Při včasné rezervaci letenky zaplatíme za linku Praha - Bombaj a zpět 9.715,- kč a to včetně tax i poplatků.

  Jak postupovat, budeme-li si chtít objednat tuto levnou letenku do Indie? Následujte kalendář umístěný pod linkem na konci reportu. Období pro rezervaci skýtá volná data v termínech od 1. října 2015 do konce března 2016. Pospěšte si v případě zájmu letět do Bombaje s Turkish v prosinci, kapacity jsou na minimu.

  Turkish Airlines a její detaily akčního letu do Bombaje. Vypravuje se z letiště Praha (PRG) Česko a letíte přes Istanbul v Turecku, kde sečkáte na další pokračování letu cca 4-5 hodin. Přílet je do destinace Mumbai Chhatrapati Shi... (BOM) Indie. Zpátky z Bombaje do Prahy cestujete ve stejném duchu.

  Levnější letenky do Indie z Prahy s kvalitou služeb Turkish Airlines pořídíte těžko. Z Vídně jsme tu na počátku roku měli od Transaero Airlines z Vídně pod 9 tisíc kč, to už je ale minulost. Kdo chce letět z Česka, je to jasná volba.

  ⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 9.715,- kč kalendář

 • Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 10.159,- kč

  Do dálné Indie opět o něco levněji! Na scénu se vrací akční letenky od Turkish Airlines. Po delší pauze o sobě dala vědět tato letecká společnost zvýhodněným tarifem do Bombaje. Pakliže se budeme bavit o zpátečních letech započatých v Praze a v tomto městě i konče, dostáváme se na vytouženou cenu kolem 10 tisíc včetně poplatků.

  Dostupnost: Vyplatí se zčeknout termíny a případně si i levné letenky Bombaj hned zabukovat. Cena 10.159,- kč za zpáteční lety Turkish Airlines je nižší, než posledně promované levné letenky. S Emirates to bylo 11.771,- kč a s Jet Airways stály letenky do Indie 11.790,- kč. Zhruba 1.500,- kč tedy ušetříme, poletíme-li do Bombaje s Turkish Airlines od 22. dubna do 25. prosince.

  Více informací k letu do Indie s Turkish Airlines: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) Česko, s mezipřistáním v Istanbulu. Pak už letadlo míří na letiště Mumbai  Chhatrapati Shi... (BOM) Indie a zpátky úplně stejně. Upozornění: Prodej a volné termíny letenky Bombaj jsou jen do vyprodání.

  Tip: Proč si objednát právě tyto levné letenky do Bombaje a nepočkat na ty další? Odpověď se nám dostane hned při nakouknutí do dané sekce. Z toho vychází, že poslední takové letenky jsme zveřejnili loni v září.

  ⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 10.159,- kč kalendář

 • Emirates Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 11.771,- kč

  Otevíráme kapitolu Indie! Již dva měsíce jsme si neukázali, jak si levně zaletět do Bombaje. V podstatě k tomu ani nebyl důvod. Ti, co chtěli levné letenky Bombaj na prázdniny, mohli čerpat z akce Jet Airways, která disponovala letenkami po dobu těchto prázdninových měsíců. Nyní ovšem s konkurenceschopným tarifem přispěchaly také špičkové aerolinky Emirates Air.

  Arabská letecká společnost Emirates, jejíž lety jsou vždy důkazem maximální péče a kvality si nyní záskává své příznivce tarifem, jenž plně konkuruje lince Jet Airways. Posuďte sami, téměř stejně jako minule vás totiž budou stát aktuální levné letenky do indické Bombaje na palubě Emirates. Objednat se dají díky akci zajednotnou cenu 11.771,- kč.

  Dostupnost: Nečekejte výhodnou cenu letenky na úkor letu mimo Česko. Do Indie s Emirates poletíme z Prahy. Zbývá už jen rozluštit tajenku dostupných termínů. Období letů je sice rozsáhlejší, za to volných dat s neobsazenými místy je minimum. Z toho pramení, že jde o doprodejový tarif. Jste-li pohotoví, objednávejte levné letenky v období 16. září 2014 až 10. prosinec 2015.

  Tip: Letenky do Indie neznamená jen let do Bombaje! Dalším oblíbeným místem, kam si často žádáte doporučení výhodné cesty je Delhi (čti Dilí). Nakouknout i na tyto letenky můžete pod tímto linkem. Doporučení na závěr. Aby vaše snaha objednat si levnou letenku do Indie od Emirates nepřišla na zmar, bookujte termín okamžitě.

  ⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 11.771,- kč kalendář

 • Jet Airways ⇆ Indie - levné letenky do Bombaje z Prahy 11.790,- kč

  Máme pro vás levné letenky do brány Indie! Zkušenější cestovatelé už jistě tuší, že máme na mysli největší přístav západního pobřeží a šesté největší město světa, milovanou i nenáviděnou Bombaj. Řešení v oblasti levné přepravy z Prahy momentálně skýtá akce indických aerolinek Jet Airways s cenou za zpáteční let 11.790,- kč i s poplatky.

  Dostupnost: Žádné náhodně vyhledané termíny, levné letenky do Indie v podání Jet Airways vám servírujeme z akčního itineráře. Z Prahy do Bombaje a zpět poletíte třeba už za pár dnů. Letenky si totiž zarezervujete na termíny v období od 7. srpna 2014 až do 29. dubna 2015. Podstatně méně volných míst  je právě na srpen, kdo bude chtít letět ještě přes prázdniny, musí s rezervací spěchat.

  Trasa akčního letu do Indie na palubě Jet Airways: V tarifu figurují také české aerolinie ČSA, které zajišťují prvotní lety z Prahy ke kratičkému mezipřistání v Bruselu (Brussels Nation... (BRU) Belgie, což je také jediný mezistop na cestě do Indie. Přílet na palubě Jet Airways vede na letiště Mumbai Chhatrapati Shi... (BOM) Indie. Stejně podmínky vás čekají i při zpátečním letu Bombaj - Praha.

  Tip: Pro rezervaci obousměrné levné letenky Bombaj v akci indické aerolinky hovoří následující fakta. Samozřejmě stežejním prvkem je cena pod dvanáct tisíc kč. Neméně důležitým faktorem je i odlet z Prahy s příletem do stejného města. Neodradí nás ani jedno mezipřistání, které se zde pohybuje kolem 60 minut. Poslední výhoda je pestrá paleta termínů. Letenky jsou v prodeji jen do stažení z nabídky.

  ⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 11.790,- kč kalendář

 • Brussel Airlines + Jet Airways - Indie ↔ letenky Bombaj z Prahy 9.426,- kč

  Lovci levných letenek do Indie mají nyní skutečné žně! Jedna akce střídá druhou a tak je opravdu z čeho vybírat. Po bombici z 9. března, kdy jsme měli šanci zaknihovat si levné letenky do Bombaje a Dillí s odletem z Prahy od Turkish Airlines za 9.905,- kč i s poplatky, přichází další pecka! Za zrodem tentokrát stojí jako ústřední rezisér indické aerolinie Jet Airways s výpomocí letecké společnosti Brussel Airlines.

  Letět do Indie z Prahy za necelých deset tisíc korun je lákavá záležitost, co říkáte? Jenže nyní díky dvou zmiňovaným aerolinkám si objednáme letenky do Bombaje s ještě o pětistovku lepší cenou! Zpáteční lety Praha - Bombaj / Bombaj - Mnichov jsou totiž k mání za 9.426,- kč s taxami i poplatky.

  Tarif na letenky do Indie od Brussel Airlines a Jet Airways kromě ceny pod deset tisíc kč disponuje také solidní paletou volných termínů. Rezervujte si levné letenky Bombaj z Prahy v období 6. květen 2014 až 23. červenec 2014. Online stavy volných míst vám pomůže zjistit letový kalendář. Pozor, odlety v červnu a červenci už jsou před vyprodáním.

  Specifikace trasy: Odlety z pražského letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika vypravuje ke krátkému mezipřistání na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie aerolinie Brussel Airlines, odtud pokračujete již s Jet Airways k přistání na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Zpáteční let je celý v režii této letecké společnosti a vede přes Abu Dhabí na letiště do Mnichova.

  Tip: Prahneme-li po návštěvě indického Dillí, můžeme volit konkurenční nově vzešlý akční spoj na letenky do Dillí od nizozemské KLM. Zpáteční linka z Prahy je k dostání za 11.733,- kč. Doporučujeme navštívit odkaz s celkovým přehledem levných letenek do Indie za poslední dobu (zde). Před získáním nejvhodnějšího tarifu si tak dokonale zmapujete situaci na trhu.

  ↔ Bombaj - Indie z Prahy 9.426,- kč kalendář

 • Turkish Airlines - Indie ↔ levné letenky z Prahy do Bombaje a Dillí 9.905,- kč

  Vydat se za poznáním odlišných kultur láká všechny našince evropská letecká špička Turkish Airlines. Zaleťte si do Indie z Prahy pod deset tisíc kč! Vybírat můžete hned ze dvou indických měst. Levné letenky do Bombaje (Mumbai) za 9.905,- kč a letenky do Dillí (Delhi) s o něco málo vyšší cenou. Tyto letenky si zaknihujete pro odlety z Prahy za 10.074,- kč, samozřejmě i s poplatky.

  Dostupnost: Různorodá nabídka termínů s požadavkem letět levně otevírá brány vycestovat do Indie v různých fázích letošního roku. Levné letenky Bombaj nebo Dillí z Prahy za zvýhodněnou cenu na palubách Turkish Airlines objednávejte na tyto měsíce: květen, červen, srpen, září, listopad nebo prosinec. Příklad rezervace levné letenky jsme vybrali na termíny motající se okolo konce roku, další vám rádi poskytneme na našem FB.

  Informace k letu: Tarif má i další výhody. Důležitý faktor, kromě zlevněné letenky, letu z Prahy a navíc na palubách aerolinek s prvotřídními službami je i nenáročný let s pouhým jedním mezipřistáním, které nepřesahuje délku 4 hodin. Pouze některé zpáteční lety můžou mít tuto dobu delší, je potřeba vybírat.

  Tip: Vězte, že se v současné době jedná o nejlevnější letenky do Indie z Prahy, absence kalendáře nutí vyhledat si letenky individuálně, či se nechat inspirovat naším termínem. Jak už bylo zmíněno, levné letenky do Dillí, nebo i Bombaje na další měsíce nezahrnující naše příklady vám rádi připravíme dle vašich požadavků přímo na míru.

  ↔ Bombaj - Indie z Prahy 9.905,- kč rezervace

  ↔ Dillí - Indie z Prahy 10.074,- kč rezervace

 • Turkish Airlines - Indie ↔ levné letenky Bombaj a Dillí z Prahy 9.908,- kč

  Letenkáři, chystáte se do Indie? Pak zbystřete pozornost! Vůbec poprvé v dohledné době můžeme objednávat letenky do Indie z naší metropole pod deset tisíc kč. Maminka tarifu, turecká aerolinka Turkish Airlines je královna evropských letů co se kvalit týče, nyní však zaznamenává velké úspěchy i na poli levných letenek!

  Odletět z Prahy je možné hned do dvou indických měst. K dispozici máte zpáteční levné letenky do Bombaje (Mumbai) za 9.908,- kč a za obdobnou cenu si teď zabookujete letenky levně do Dillí, anglicky zvané jako Delhi je teď s příplatkem oproti letu do Bombaje asi stopadesát korun.

  Dostupnost: Zde je situace pro každé město trošičku odlišná, proto si ji pojďme trochu konkretizovat. Levné letenky Bombaj si dnes zaknihujete na měsíce od března 2014 až do prosince 2014, kromě července, tady je cena letenky na dvojnásobku. Zpáteční lety Dillí z Prahy bookujte na měsíce květen, červen, srpen, září a listopad a prosinec 2014.

  Info k letu: Obě linky vypravuje aerolinie Turkish Airlines. Startuje se z letiště Praha s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, ať už letíte do Bombaje nebo Dillí. V případě Bombaje se přilétá na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. V případě Dillí přiletíte na Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie.

  Tip: Pod následujícími odkazy jsou k nalezení konkrétní příklady pro rezervaci levné letenky. Nebudete-li chtít další lety vyhledávat sami, napište nám své požadavky na facebook. Lety vám vyhledáme dle vašich potřeb a priorit. Letět do Indie z Turkish Airlines z Prahy a ještě pod deset tisíc se nepodaří každý den, tak neváhejte!

  ↔ Bombaj - Indie z Prahy 9.908,- kč rezervace

  ↔ Delhi - Indie z Prahy 10.051,- kč rezervace

 • Air France - Indie - levné letenky Praha - Bombaj (Mumbai) a zpět 10.974,- kč

  Francouzská letecká jednička, aerolinka Air France se snaží na sebe strhnout pozornost dalším zajímavým tarifem na letenky do indického Bombaje. Uplynulo jen šest dní a akční letenky Bombaj z Prahy za 12.186,- kč od Emirates mají konkurenci. Jsou tu zpáteční levné lety do Bombaje přicházející za cenu 10.974,- kč s taxami i poplatky.

  Dostupnost: Zde jsou dva protiklady. I když nabídka zahrnuje itinerář pro výběr volné letenky do Indie na datumy od 4. února 2014 až do 14. července 2014, je velmi řídká. Například květen už je vyprodán kompletně, stejně tak jako letenky do Bombaje na křídlech Air France v měsíci červenec. Aktuální přehled získáte navštívením rezervačního odkazu na konci článku.

  Stručné info k cestě: Lety jsou opět kombinací Air France + ČSA. Z Letiště Praha letíte s ČSA k mezipřistání na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přílet na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Po stejné trase poletíte i na zpáteční cestě.

  Tip: Co vám poradit na závěr? Určitě nebude na škodu porovnat si akční lety Bombaj od Air France s konkurenčním spojem od Emirates Airlines. Obě varianty najdete níže. Tak či tak, vzhledem k dostupnosti levných letenek je nutné provést rezervaci co nejdříve.

  Indie - Bombaj z Prahy (Air France) 10.974,- kč rezervace

  Indie - Bombaj z Prahy (Emirates) 12.186,- kč rezervace

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.