Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 9.715,- kč

Letenky z Prahy do Indie pod 10 tisíc kč! Před měsícem avizované letenky do Bombaje od Turkish Airways doznaly dalších slev. Zatímco v dubnu se zpáteční letenka dala pořídit za 10.159,- kč, teď ušetříme dalších pár stovek. Při včasné rezervaci letenky zaplatíme za linku Praha - Bombaj a zpět 9.715,- kč a to včetně tax i poplatků.

Jak postupovat, budeme-li si chtít objednat tuto levnou letenku do Indie? Následujte kalendář umístěný pod linkem na konci reportu. Období pro rezervaci skýtá volná data v termínech od 1. října 2015 do konce března 2016. Pospěšte si v případě zájmu letět do Bombaje s Turkish v prosinci, kapacity jsou na minimu.

Turkish Airlines a její detaily akčního letu do Bombaje. Vypravuje se z letiště Praha (PRG) Česko a letíte přes Istanbul v Turecku, kde sečkáte na další pokračování letu cca 4-5 hodin. Přílet je do destinace Mumbai Chhatrapati Shi... (BOM) Indie. Zpátky z Bombaje do Prahy cestujete ve stejném duchu.

Levnější letenky do Indie z Prahy s kvalitou služeb Turkish Airlines pořídíte těžko. Z Vídně jsme tu na počátku roku měli od Transaero Airlines z Vídně pod 9 tisíc kč, to už je ale minulost. Kdo chce letět z Česka, je to jasná volba.

⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 9.715,- kč kalendář