Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 10.159,- kč

Do dálné Indie opět o něco levněji! Na scénu se vrací akční letenky od Turkish Airlines. Po delší pauze o sobě dala vědět tato letecká společnost zvýhodněným tarifem do Bombaje. Pakliže se budeme bavit o zpátečních letech započatých v Praze a v tomto městě i konče, dostáváme se na vytouženou cenu kolem 10 tisíc včetně poplatků.

Dostupnost: Vyplatí se zčeknout termíny a případně si i levné letenky Bombaj hned zabukovat. Cena 10.159,- kč za zpáteční lety Turkish Airlines je nižší, než posledně promované levné letenky. S Emirates to bylo 11.771,- kč a s Jet Airways stály letenky do Indie 11.790,- kč. Zhruba 1.500,- kč tedy ušetříme, poletíme-li do Bombaje s Turkish Airlines od 22. dubna do 25. prosince.

Více informací k letu do Indie s Turkish Airlines: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) Česko, s mezipřistáním v Istanbulu. Pak už letadlo míří na letiště Mumbai  Chhatrapati Shi... (BOM) Indie a zpátky úplně stejně. Upozornění: Prodej a volné termíny letenky Bombaj jsou jen do vyprodání.

Tip: Proč si objednát právě tyto levné letenky do Bombaje a nepočkat na ty další? Odpověď se nám dostane hned při nakouknutí do dané sekce. Z toho vychází, že poslední takové letenky jsme zveřejnili loni v září.

⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 10.159,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.