Turkish Airlines - Indie ↔ levné letenky z Prahy do Bombaje a Dillí 9.905,- kč

Vydat se za poznáním odlišných kultur láká všechny našince evropská letecká špička Turkish Airlines. Zaleťte si do Indie z Prahy pod deset tisíc kč! Vybírat můžete hned ze dvou indických měst. Levné letenky do Bombaje (Mumbai) za 9.905,- kč a letenky do Dillí (Delhi) s o něco málo vyšší cenou. Tyto letenky si zaknihujete pro odlety z Prahy za 10.074,- kč, samozřejmě i s poplatky.

Dostupnost: Různorodá nabídka termínů s požadavkem letět levně otevírá brány vycestovat do Indie v různých fázích letošního roku. Levné letenky Bombaj nebo Dillí z Prahy za zvýhodněnou cenu na palubách Turkish Airlines objednávejte na tyto měsíce: květen, červen, srpen, září, listopad nebo prosinec. Příklad rezervace levné letenky jsme vybrali na termíny motající se okolo konce roku, další vám rádi poskytneme na našem FB.

Informace k letu: Tarif má i další výhody. Důležitý faktor, kromě zlevněné letenky, letu z Prahy a navíc na palubách aerolinek s prvotřídními službami je i nenáročný let s pouhým jedním mezipřistáním, které nepřesahuje délku 4 hodin. Pouze některé zpáteční lety můžou mít tuto dobu delší, je potřeba vybírat.

Tip: Vězte, že se v současné době jedná o nejlevnější letenky do Indie z Prahy, absence kalendáře nutí vyhledat si letenky individuálně, či se nechat inspirovat naším termínem. Jak už bylo zmíněno, levné letenky do Dillí, nebo i Bombaje na další měsíce nezahrnující naše příklady vám rádi připravíme dle vašich požadavků přímo na míru.

↔ Bombaj - Indie z Prahy 9.905,- kč rezervace

↔ Dillí - Indie z Prahy 10.074,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.