Milán - Miami

TIP! Aeromexico - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 6.790,- kč

TIP! Aeromexico - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 6.790,- kč

Nejlevnější způsob cestování na americkou Floridu. Návod má letecká společnost Aeromexico! Mexická aerolinka nyní trumfla cenou tarif z poloviny října dopravců British Airways / Finnair s letenkou na Miami za 7.490,- kč. S Aeromexico se nyní rezervují zpáteční levné letenky do Miami již od 6.790,- kč. Stačí letět z italského Milána.

TIP! Iberia / American Airlines - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 7.290,- kč

TIP! Iberia / American Airlines - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 7.290,- kč

Oblíbené americké letovisko Miami na Floridě se stává stále častěji cílem dovolené českých výletníků. Je to dáno tím, že tato zaoceánská letenka do USA už nestojí několik desítek tisíc. Dnes si ukážeme dvě varianty levných letů do Miami již od 7.290,- kč při odletu z Milána s American Airlines, nebo do Miami na palubě Turkish za 13.590,- kč.

Stále v prodeji - Meridiana - USA - Florida - levné letenky Miami bez mezipřistání 7.890,- kč

Stále v prodeji - Meridiana - USA - Florida - levné letenky Miami bez mezipřistání 7.890,- kč

Když se řekne Miami, asi každému se vybaví pláž na pobřeží a slunečné počasí. Možná však nevíte, že už přes měsíc je platná akční letenka na Floridu bez mezipřistání od dopravce Meridiana za úžasnou cenu 7.890,- kč. Když letět ze zahraničí, tak určitě z Milána - letenka je tam za pár korun a to je i tento případ.

TIP! Meridiana - USA - Florida - levné letenky Miami bez přestupu 7.890,- kč

TIP! Meridiana - USA - Florida - levné letenky Miami 7.890,- kč

Další cestovatelská bomba na dohled! Nepřehlédněte pecku od aerolinek Meridiana, po letech do Karibiku se italská aerolinka může pochlubit přímou letenkou do Miami s cenou 7.890,- kč. Využijte výjmečné akce, jak se pohodlně a levně dopravit na americkou Floridu, což letenka pod 8 tisíc určitě zaručuje!

TIP! American Airlines ⇆ USA - levné letenky Miami (zpáteční) - přímá linka 9.539,-

akce letenky Miami - Florida - USA (Spojené Státy Americké)Dovolujeme si upozornit na přímou linku na Floridu za 9.539,- kč! Je to tak, zpáteční letenky do Miami si teď můžeme koupit nejen za cenu pod deset tisíc. Za Atlantik navíc poletíme v přímém spoji, což jsou ideální podmínky pro absolvování letu do USA. Stačí si objednat levné letenky Miami v tarifu American Airlines s odletem z Milána.

Turkish Airlines ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 9.201,- kč

akce letenky Miami - FloridaVzhůru na Miami Beach! Vykoupat se už za dva týdny na oblíbené floridské pláži je díky dopravci Turkish Airlines zase o něco snadnější. Do systému nově zařazené zpáteční akční letenky Miami za 9.201,- kč i s poplatky dostávají zajímavé cenové rozměry při odletech z italských tzv. "lowcost" měst Miláno a Řím.

United Airlines ⇆ USA - levné letenky Philadelphia, Washington, Miami, New York (zpáteční) od 7.642,- kč

Aktuální nejlevnější letenky do USADo USA co nejlevněji? S takovým požadavkem se na nás obrací čím dál více cestovatelů a přesně pro ně je dělán aktuální návod na rezervaci levné letenky do čtyř amerických měst. Za cenu s rezervou nepřevyšující deset tisíc si ulovíte levné letenky Philadelphia, Washington, Miami a New York. Naprosto rozlišné možnosti se vám budeme snažit osvětlit v následujících pár řádcích. Začínáme už na částce 7.642,- kč!

Alitalia ⇆ USA - levné letenky Miami (Florida) 8.832,- kč

Populární Miami na Floridě pod 9 tisíc kč! Alternativu levných letenek Miami z Vídně od Air France a Turkish Airlines (12.240,- kč) doplňuje Alitalia o své akční letenky do USA. Leťte do Miami z italského Milána s návratem do Říma a neplaťte více než 8.832,- kč včetně tax a poplatků.

Produkce dopravce Alitalia přináší tyto letenky do USA na dostatek termínů od listopadu 2015 do 28. dubna příštího roku. Tip: Při troše šikovnosti a rychlosti si teď objednáte levné letenky i třeba na vánoce, potažmo i Silvestra. Rezervaci neodkládejte - kapacity nejsou bezedné.

Jak do USA: Dopravu do italského města Milán a potom i zpět z Říma řešte individuálně jednosměrnou letenkou s lowcost dopravcem (Praha - Milán s Wizz Air momentálně už za 639,- kč). Zpátky z Říma kam přiletíte  do Prahy jen za 597,- kč. Suma sumárum 1.236,- kč tam i zpět. Samotný let do Ameriky s Alitalia vede z Milána přes Řím do Miami (Miami Intl) (MIA) Spojené Státy Americké. Zpátky z USA už vás čeká jenom přímý let Miami - Řím!

V rekapitulaci na závěr neuškodí malinké srovnání. Vyplatí se či nikoli? Jednoznačnou odpověď by nám měl dát celkový propočet. Ten vychází na 10.038,- kč za letenky Praha - Milan + linka z Milána do Miami a z Miami zpět do Říma + z Říma zpět do Prahy. Troška kombinování srazí letenky na Floridu z Česka o cca 2.200,- kč níže, než nabízí zpáteční letenky Miami konkurenční Air France při odletu z Vídně. A když cestě do Ameriky připojíte i výlet po Itálii odkud letíte, zabijete dvě mouchy jednou ranou.

⇆ Miami (USA - Florida) 8.832,- kč kalendář

Florida - USA - zpáteční levné letenky Miami 7.670,- kč

A nyní na výběr levné letenky na Floridu v kompletním kalendáři. Kdo nezvládl předchozí akci levné letenky na Miami, nemusí zoufat! Trumf vytasily opět aerolinky Alitalia. Přichází s nabídkou levné letenky Miami za cenu 7.670,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o lety z italského Milána s návratem do Prahy!

Nabídka obsahuje levné letenky na Miami od listopadu do Března, ale letenky mizí rychlostí blesku. Jako příklad levné letenky USA (Miami - Florida) můžete letět například v datu 11.1.2013 - 3.2.2013. Odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie přímým letem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy. Zpáteční letenky jsou z letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a příletem na letiště Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Jak se dostat levně z naší republiky do Milána? Nejlépe s lowcost letenkou, více informací hledejte v sekci letenky do Milána. K levné letence doporučíme také porovnání levného ubytování v Miami. Jelikož levné letenky do Miami mizí velmi rychle, doporučujeme zaknihování letu na váš preferovaný termín co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Miami (USA - Florida)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur