Turkish Airlines ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 9.201,- kč

akce letenky Miami - FloridaVzhůru na Miami Beach! Vykoupat se už za dva týdny na oblíbené floridské pláži je díky dopravci Turkish Airlines zase o něco snadnější. Do systému nově zařazené zpáteční akční letenky Miami za 9.201,- kč i s poplatky dostávají zajímavé cenové rozměry při odletech z italských tzv. "lowcost" měst Miláno a Řím.

Dostupnost levných letenek do Miami tedy nahrává odletům bez nějakých větších odkladů, ale nejen to. Je možné objednávat letenky až po termíny v příštím roce. Letět do Ameriky (Miami) s Turkish Airlines můžete v období odletu od 26. října 2015 až po 29. duben 2016, kdy končí cestovní období spojené s touto akcí. Bohužel kapacity kolem vánoc nejsou příznivé.

Letenky do Miami od Turkish Airlines vedou přes Istanbul! Odlety jsou Milána a Říma, jak to řešit? Odpověď zní nízkonákladová letecká linka! Na trase Praha - Milán nebo Řím operují dopravci Easyjet nebo Wizz Air, jenž disponují zpátečními letenkami už za dvanáct stovek. Ostatní akce do Miami vč. odletů z Prahy jsou momentálně vyprodány. Aktuální přehled levné letenky do USA najdete zde.

⇆ Miami - Florida (z Milána) 9.201,- kč kalendář

⇆ Miami - Florida (z Říma) 9.201,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety