United Airlines ⇆ USA - levné letenky Philadelphia, Washington, Miami, New York (zpáteční) od 7.642,- kč

Aktuální nejlevnější letenky do USADo USA co nejlevněji? S takovým požadavkem se na nás obrací čím dál více cestovatelů a přesně pro ně je dělán aktuální návod na rezervaci levné letenky do čtyř amerických měst. Za cenu s rezervou nepřevyšující deset tisíc si ulovíte levné letenky Philadelphia, Washington, Miami a New York. Naprosto rozlišné možnosti se vám budeme snažit osvětlit v následujících pár řádcích. Začínáme už na částce 7.642,- kč!

Jak na letenky do Ameriky? Poletíme z okolitých měst. Nejlevnější letenky do Philadelphie má United Airlines při odletu z irského Dublinu - cena 7.642,- kč. Atraktivní let má i Air Canada, při odletu z italského Milána se dostanete za 8.350,- kč do New Yorku. Trumf tasí i WOW Air se svým tarifem letenky Washington z Berlína s cenou 8.447,- kč. Čtyřlístek uzavírá opět Air Canada s asistencí Air United s letenkami Miami za 9.033,- kč při odletu z Milána.

Odlety jsou od října. Veškeré další podrobnosti jako dostupnost, podmínky letu najdete v náhledu ukázkové rezervace, viz odkazy níže.

⇆ Philadelphia - USA (z Dublinu - United A.) 7.642,- kč rezervace

⇆ New York - USA (z Milána - Air Canada) 8.350,- kč rezervace

⇆ Washington - USA (z Berlína - WOW) 8.447,- kč rezervace

⇆ Miami - USA (z Milána - Air Canada) 9.033,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.