Alitalia ⇆ USA - levné letenky Miami (Florida) 8.832,- kč

Populární Miami na Floridě pod 9 tisíc kč! Alternativu levných letenek Miami z Vídně od Air France a Turkish Airlines (12.240,- kč) doplňuje Alitalia o své akční letenky do USA. Leťte do Miami z italského Milána s návratem do Říma a neplaťte více než 8.832,- kč včetně tax a poplatků.

Produkce dopravce Alitalia přináší tyto letenky do USA na dostatek termínů od listopadu 2015 do 28. dubna příštího roku. Tip: Při troše šikovnosti a rychlosti si teď objednáte levné letenky i třeba na vánoce, potažmo i Silvestra. Rezervaci neodkládejte - kapacity nejsou bezedné.

Jak do USA: Dopravu do italského města Milán a potom i zpět z Říma řešte individuálně jednosměrnou letenkou s lowcost dopravcem (Praha - Milán s Wizz Air momentálně už za 639,- kč). Zpátky z Říma kam přiletíte  do Prahy jen za 597,- kč. Suma sumárum 1.236,- kč tam i zpět. Samotný let do Ameriky s Alitalia vede z Milána přes Řím do Miami (Miami Intl) (MIA) Spojené Státy Americké. Zpátky z USA už vás čeká jenom přímý let Miami - Řím!

V rekapitulaci na závěr neuškodí malinké srovnání. Vyplatí se či nikoli? Jednoznačnou odpověď by nám měl dát celkový propočet. Ten vychází na 10.038,- kč za letenky Praha - Milan + linka z Milána do Miami a z Miami zpět do Říma + z Říma zpět do Prahy. Troška kombinování srazí letenky na Floridu z Česka o cca 2.200,- kč níže, než nabízí zpáteční letenky Miami konkurenční Air France při odletu z Vídně. A když cestě do Ameriky připojíte i výlet po Itálii odkud letíte, zabijete dvě mouchy jednou ranou.

⇆ Miami (USA - Florida) 8.832,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety