Alitalia ⇆ USA - levné letenky Miami (Florida) 8.832,- kč

Populární Miami na Floridě pod 9 tisíc kč! Alternativu levných letenek Miami z Vídně od Air France a Turkish Airlines (12.240,- kč) doplňuje Alitalia o své akční letenky do USA. Leťte do Miami z italského Milána s návratem do Říma a neplaťte více než 8.832,- kč včetně tax a poplatků.

Produkce dopravce Alitalia přináší tyto letenky do USA na dostatek termínů od listopadu 2015 do 28. dubna příštího roku. Tip: Při troše šikovnosti a rychlosti si teď objednáte levné letenky i třeba na vánoce, potažmo i Silvestra. Rezervaci neodkládejte - kapacity nejsou bezedné.

Jak do USA: Dopravu do italského města Milán a potom i zpět z Říma řešte individuálně jednosměrnou letenkou s lowcost dopravcem (Praha - Milán s Wizz Air momentálně už za 639,- kč). Zpátky z Říma kam přiletíte  do Prahy jen za 597,- kč. Suma sumárum 1.236,- kč tam i zpět. Samotný let do Ameriky s Alitalia vede z Milána přes Řím do Miami (Miami Intl) (MIA) Spojené Státy Americké. Zpátky z USA už vás čeká jenom přímý let Miami - Řím!

V rekapitulaci na závěr neuškodí malinké srovnání. Vyplatí se či nikoli? Jednoznačnou odpověď by nám měl dát celkový propočet. Ten vychází na 10.038,- kč za letenky Praha - Milan + linka z Milána do Miami a z Miami zpět do Říma + z Říma zpět do Prahy. Troška kombinování srazí letenky na Floridu z Česka o cca 2.200,- kč níže, než nabízí zpáteční letenky Miami konkurenční Air France při odletu z Vídně. A když cestě do Ameriky připojíte i výlet po Itálii odkud letíte, zabijete dvě mouchy jednou ranou.

⇆ Miami (USA - Florida) 8.832,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.