Florida - USA - zpáteční levné letenky Miami 7.670,- kč

A nyní na výběr levné letenky na Floridu v kompletním kalendáři. Kdo nezvládl předchozí akci levné letenky na Miami, nemusí zoufat! Trumf vytasily opět aerolinky Alitalia. Přichází s nabídkou levné letenky Miami za cenu 7.670,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o lety z italského Milána s návratem do Prahy!

Nabídka obsahuje levné letenky na Miami od listopadu do Března, ale letenky mizí rychlostí blesku. Jako příklad levné letenky USA (Miami - Florida) můžete letět například v datu 11.1.2013 - 3.2.2013. Odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie přímým letem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy. Zpáteční letenky jsou z letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a příletem na letiště Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Jak se dostat levně z naší republiky do Milána? Nejlépe s lowcost letenkou, více informací hledejte v sekci letenky do Milána. K levné letence doporučíme také porovnání levného ubytování v Miami. Jelikož levné letenky do Miami mizí velmi rychle, doporučujeme zaknihování letu na váš preferovaný termín co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Miami (USA - Florida)

Letecké společnosti
Oblíbené lety