Florida - USA - zpáteční levné letenky Miami 7.670,- kč

A nyní na výběr levné letenky na Floridu v kompletním kalendáři. Kdo nezvládl předchozí akci levné letenky na Miami, nemusí zoufat! Trumf vytasily opět aerolinky Alitalia. Přichází s nabídkou levné letenky Miami za cenu 7.670,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o lety z italského Milána s návratem do Prahy!

Nabídka obsahuje levné letenky na Miami od listopadu do Března, ale letenky mizí rychlostí blesku. Jako příklad levné letenky USA (Miami - Florida) můžete letět například v datu 11.1.2013 - 3.2.2013. Odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie přímým letem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy. Zpáteční letenky jsou z letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a příletem na letiště Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Jak se dostat levně z naší republiky do Milána? Nejlépe s lowcost letenkou, více informací hledejte v sekci letenky do Milána. K levné letence doporučíme také porovnání levného ubytování v Miami. Jelikož levné letenky do Miami mizí velmi rychle, doporučujeme zaknihování letu na váš preferovaný termín co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Miami (USA - Florida)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.