Florida - USA - zpáteční levné letenky Miami 7.670,- kč

A nyní na výběr levné letenky na Floridu v kompletním kalendáři. Kdo nezvládl předchozí akci levné letenky na Miami, nemusí zoufat! Trumf vytasily opět aerolinky Alitalia. Přichází s nabídkou levné letenky Miami za cenu 7.670,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o lety z italského Milána s návratem do Prahy!

Nabídka obsahuje levné letenky na Miami od listopadu do Března, ale letenky mizí rychlostí blesku. Jako příklad levné letenky USA (Miami - Florida) můžete letět například v datu 11.1.2013 - 3.2.2013. Odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie přímým letem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy. Zpáteční letenky jsou z letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a příletem na letiště Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Jak se dostat levně z naší republiky do Milána? Nejlépe s lowcost letenkou, více informací hledejte v sekci letenky do Milána. K levné letence doporučíme také porovnání levného ubytování v Miami. Jelikož levné letenky do Miami mizí velmi rychle, doporučujeme zaknihování letu na váš preferovaný termín co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Miami (USA - Florida)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.