Nový spoj! LOT Airlines ✈ Indie - akční letenky do Dillí z Ostravy ↔ 11.790 Kč

Nový spoj! LOT Airlines ✈ Indie - akční letenky do Dillí z Ostravy ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Ostravské letiště v Mošnově v roce 2023 zažívá boom, jaký zatím nepamatuje! Letos se z Ostravy podíváme do Švédska, Polska, Holandska, Dánska, Estonska, Litvy, Lotyšska, Francie, Velké Británie, USA, Kanady a nyní také do Indie! Představujeme nové zpáteční akční letenky do Dillí s odletem z Ostravy za parádních 11.790 Korun.

Kdy letět do Indie z Ostravy pod dvanáct tisíc?

Zima, léto, nebo podzim? Je to jedno! Aerolinky LOT Polish Airlines mají levné letenky Dillí z Ostravy za příjemných 11.790 Kč na všechny tyto roční období v letošním roce. Kalendář vám znázorní termíny od 6. března do 26. října 2023. Z letních prázdnin se nabízí sezónní odlet pouze na 5. července.

Z Ostravy do Indie přes Varšavu

Klasická letecká linka do Indie společnosti LOT z moravskoslezské metropole bude zahájena na letišti Leoše Janáčka v Ostravě - Mošnov (OSR) s přestupem v hlavním městě Polska - letiště (WAW). Doporučujeme zkrátit čekání na pokračování letu do Indie prohlídkou metropole. Pokračování pak vede k přistání na (DEL) Delhi Indira Gandhi airport - Indie.

Náš tip

Před pár dny tu byla také Air India s přímý letenkami do Dillí z Vídně za 14.490 Kč. Tarif už nemá skoro žádná volná místa, ale novou konkurenci na lince do Dillí vytvořila aerolinka Etihad Airways. Vyprodaly se také letenky do Bombaje. Další tipy najdete na stránce levné letenky do Indie.

Akční letenky do Indie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.