Nové termíny! 🇹🇭 Scoot - Thajsko - levné letenky Krabi z Berlína (zpáteční) 12.590,- Kč

Nové termíny! Scoot - Thajsko - levné letenky Krabi z Berlína (zpáteční) 12.590,- Kč
Rezervace letenky

p>Na pobřeží Andamanského moře najdeme oblíbenou thajskou turistickou destinaci Krabi. Jediná aerolinka, které tam létá levně, je Scoot. Od ní jsme si v březnu představili akční lety do Krabi s odlety z německého Mnichova za dvanáct tisíc. Tarif rychle vyčerpal své prodejní kapacity. Nyní ovšem aerolinka za cenu 12.590,- Kč nabízí další termíny.

Kdy letět do Thajské Provincie Krabi? Letecká společnost Scoot vybízí k rezervacím levné letenky do Krabi z Berlína v termínech od 7. září 2022 do 27. října 2022. Jakmile se kapacita vyprodá, máte s akčními lety do Krabi smůlu.

Letí se následovně: Start s dopravcem Scoot z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko s přestupem v Singapuru (SIN) Changi airport a pokračováním do provincie Krabi (KBV) airport - Thajsko.

Zavadla: Bez doplatku máme tradičně u většiny nízkonákladových spojů jedno zavazadlo zdarma. To platí i u tohoto zpátečního akčního letu do Thajska.

TIP: Přehled nejžádanějších letenek do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.