Krabi

TIP! Qatar Airways - Thajsko - levné letenky Krabi (zpáteční) 9.853,- kč

TIP! Qatar Airways - Thajsko - levné letenky Krabi (zpáteční) 9.853,- kč

To nejkrásnější z Thajska nabízí ostrov Krabi! Místo v moři kamenů, i tak je charakterizováno toto půvabné letovisko. Jak se na takový ostrov vydat? Nyní to jde jednodušeji, než standartně a že přitom budeme platit málo? To je samozřejmost. Lákáme vás na levné letenky Krabi od renomovaných Qatar Airways za 9.853,- kč při odletu z italského Milána.

TIP! China Eastern Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Krabi z Prahy (hlavní sezóna - zpáteční) 12.979,- kč

akce letenky Krabi - Thajsko z Prahy

Thajsko jako země stvořená jen pro lenošení na pláži? Omyl! I v této asijské zemi lze strávit pestrou aktivní dovolenou a třeba i za dobrou cenu a třeba i ještě v probíhající hlavní turistické sezóně. Vydejte se na ostrov Krabi, jednu z nejpopulárnějších oblastí Thajska, samozřejmě zalevno! K levné letence na Krabi z Prahy vám nyní pomůže čínský dopravce a to už za 12.979,- kč.

TIP! British Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Krabi (zpáteční) 12.290,- kč

akce letenky Krabi - Thajsko - z Budapešti

To nejpopulárnější z Thajska letecky jen za 12.290,- kč! Jeden z nejoblíbenějších thajských ostrovů - Krabi je opět dostupný za výhodný peníz. Po zářijové pobídce letět z Prahy na Krabi a zpět za 13 tisíc se zdálo, že už nic podobného nepříjde. Omyl, British Airways zahájila prodej levných letenek na Krabi za uvedenou cenu při odletu z maďarské Budapešti.

TIP! China Eastern ⇆ Thajsko - levné letenky Krabi z Prahy (zpáteční) 12.999,- kč

akce letenky Krabi - Thajsko z Prahy

Parádní nabídka na Thajsko v hlavní turistické sezóně přichází od aerolinií China Eastern Airlines! Na kouzelný ostrov přímo z Česka! Právě teď máme možnost objednat si levnou letenku na ostrov Krabi při odletu z našeho hlavního města. Příznivci lenošení nebo aktivní dovolené aktuálně zaplatí za zpáteční let na Krabi z Prahy pouhých 12.999,- kč.

TIP! Qatar Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok, Phuket, Krabi (zpáteční) 10.690,- kč

akce letenky Krabi, Phuket, Bangkok - Thajsko

Je tu potěšující zpráva pro milovníky Thajska. Kladně hodnocená katarská letecká společnost Qatar Airways vydala několik zajímavých tarifů s letenkami do Thajska na nadcházející hlavní sezónu. Cílem je tradičně Bangkok, mimo to se dá letět na ostrov Phuket a nejvzácnější jsou levné letenky na Krabi. Zpáteční lety s variabilními odlety a návraty jsou k dostání již za 10.690,- kč vč. poplatků.