MEGAHIT! 🇱🇰 Wizz Air - Srí Lanka - levné letenky Vídeň - Abu Dhabí - Hambantota (zpáteční) 3752,- Kč

MEGAHIT! 🇱🇰 Wizz Air - Srí Lanka - levné letenky Vídeň - Abu Dhabi - Hambantota (Srí Lanka)  (zpáteční) 3752,- Kč
Rezervace letenky

Dálkové lowcosty navázané na sebe můžou naprosto změnit zažité standarty cestování. Například taková Srí Lanka. U leteckých společností teď stojí letenky o pár tisíc víc než obvykle. Řešení má Wizz Air. Spojte nízkonákladové lety Vídeň - Abu Dhabí a zpět s letenkami Abu Dhabí - Hambantota. Letenky nás můžou vyjít na úžasných 3.752,- Kč!

Letenka na Srí lanku nás tak při odletu z Vídně přes Abu Dhabi, kde se klidně zdržíme i nějaký den (podle libosti) může vyjít pod 4 tisíce a to je naprostá revoluce. Klasická letenka Srí Lanka (většinou do Colomba) se pod 15 tisíc nedostane.

Dostupnost: Abychom podnikli výlet na Srí Lanku za těchto cenových podmínek, je potřeba si na sebe navázat datumy letu Vídeň - Abu Dhabí a zpět a Abu Dhabí - Hambantota a zpět. Dokonale to pasuje na měsíc červen.

Za dobu x let mapování levných letenek se nejméně za letenky na Srí Lanku platilo asi 9.990,- kč, ale to je dávná minulost. Nyní se létá v akci od 16.490,- Kč. Přehled klasické letenky Srí Lanka.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.