MEGAHIT! 🇦🇺 Scoot - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne a Sydney z Berlína (zpáteční) už za 14.490,- Kč

MEGAHIT! Scoot - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne a Sydney z Berlína (zpáteční) už za 14.490,- Kč
Rezervace letenky

V druhé polovině února jsme vám hodili echo o první akci na letenky do Austrálie po koronavirové pauze. Akce patřila nízkonákladovkám Scoot. Co se změnilo? Hodně! Na letenkách do Melbourne, Sydney a Perthu ušetříme až 4 tisíce! Ceny začínají na neuvěřitelných 14.490,- kč. To je cena, která atakuje nejnižší metu v historii.

Berlín - Perth a zpět od Scoot Airlines. Tato linka zlevnila z 19.990,- Kč na parádních 14.490,- Kč, sleva na letenkách je tedy okolo 5.500,- Kč!

Berlín - Sydney a zpět od Scoot Airlines. Tato linka zlevnila z 18.390,- Kč na 16.490,- Kč, sleva na letenkách je tedy 2.190,- Kč.

Berlín - Melbourne od Scoot Airlines. Tato linka zlevnila ze 17.790,- Kč na 16.590,- Kč, sleva na letenkách je 1.290,- Kč

Tip: Přehled všech akčních letenek do Austrálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.