MEGAHIT! Saudi Arabian Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky Dar Es Salaam z Milána a zpět do Londýna ↔ 6.290 Kč

MEGAHIT! Saudi Arabian Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky Dar Es Salaam z Milána a zpět do Londýna ↔ 6.290 Kč
Rezervace letenky

Je tu obrovská cestovatelská revoluce na lince do Tanzánie. Jestli se řadíte mezi náročné a zkušené cestovatele, máme pro vás prémiový letenkový tip. Do Tanzánie za 6.290 Kč? Nyní realita! Stačí si rezervovat akční letenky do Dar Es Salaam s odletem z italského Milána a návratem do britského Londýna. Takové příležitosti se nerodí každý den.

Open jaw letenky do Tanzánie jen za 6.290 Kč!

Dopravce: Saudi Arabian Airlines

Cestovní období: 7. března do 28. března 2024

Odlet: Milán (MXP) Malpensa Arpt Itálie

Přestup: Jeddah (JED) Jeddah Intl Saudská Arábie

Přílet: Dar Es Salaam (DAR) Es Salaam Intl Tanzanie

Návrat: Londýn (LGW) Gatwick Arpt Velká Británie

Zavazadla: 3 zdarma (1 příruční + 2 do podpalubí)

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Dar Es Salaam (DAR) máte několik možností, jak se dostat do centra města.

1. Autobus: Nejlevnější možností je využít městský autobus. Autobusová zastávka se nachází před terminálem a linka č. 11 vás doveze do centra města. Cena jízdenky je přibližně 400 TZS (tanzanských šilinků) a cesta trvá zhruba 45 minut.

2. Daladala: Další možností je využít daladaly, což je sdílené vozidlo podobné taxíku. Můžete je najít před letištní budovou. Cena za dávku se odvíjí od vzdálenosti a dohody s řidičem, ale přibližně se pohybuje mezi 10 000 a 20 000 TZS. Cesta do centra města by měla trvat asi 30 až 45 minut.

3. Taxi: Taxi je pohodlnější možností, ale také dražší. Oficiální taxislužba je k dispozici na letišti. Cena za taxík se odvíjí od vzdálenosti a je doporučeno domluvit si cenu předem s řidičem. Cesta do centra města by měla trvat asi 30 až 45 minut.

4. Pronájem automobilu: Pokud preferujete nezávislost a chcete si prozkoumat město a okolí na vlastní pěst, můžete si pronajmout automobil. Na letišti najdete různé autopůjčovny. Ceny se liší v závislosti na typu vozu, délce pronájmu a dalších faktorech.

Co dělat v Dar Es Salaam a okolí?

1. Národní muzeum Tanzanie: Navštivte toto fascinující muzeum, které vám představí bohatou historii, kulturu a přírodní bohatství Tanzanie.
2. Oyster Bay: Užijte si procházku po malebné pobřežní promenádě, kde se nachází mnoho stylových kaváren, restaurací a butiků.
3. Village Museum: Ponořte se do tradiční tanzanské kultury a životního stylu v tomto muzeu, které ukazuje autentické vesnické domy, řemesla a rituály.
4. Coco Beach: Odpočiňte si na krásné písčité pláži, kde se můžete opalovat, koupat a vychutnávat si výhled na Indický oceán.
5. Tinga Tinga Arts Cooperative Society: Obdivujte a zakupte si barevná a živá umělecká díla tvořená místními umělci v tomto družstvu.
6. Makumbusho Cultural Arts Centre: Prozkoumejte tradice a umělecké dědictví Tanzanie v tomto kulturním centru, které nabízí výstavy, koncerty a workshopy.
7. Národní park Mikumi: Podnikněte výlet do tohoto národního parku, kde můžete spatřit slony, žirafy, lvy a další divokou zvěř v přirozeném prostředí.
8. Kunduchi Wet 'n' Wild Water Park: Užijte si dobrodružství ve vodním parku s bazény, skluzavkami a atrakcemi pro všechny věkové kategorie.
9. St. Joseph's Cathedral: Navštivte tuto majestátní katedrálu, která je jednou z nejvýznamnějších náboženských budov v Tanzanii.
10. Zahrada Botanic Gardens: Obdivujte rozmanitost tropických rostlin a květin v této krásné botanické zahradě, která slouží jako útočiště pro místní floru a faunu.
11. Kariakoo Market: Zažijte autentickou tanzanskou atmosféru na tomto tržišti, kde se prodávají čerstvé potraviny, oblečení, suvenýry a další produkty.
12. Bongoyo Island: Vydělte se na výlet na tuto okouzlující ostrovskou destinaci, kde můžete relaxovat na pláži, šnorchlovat a ochutnat čerstvé mořské plody.
13. National Museum of Tanzania: Explore the rich history, culture, and natural heritage of Tanzania at this fascinating museum.
14. Mbalamwezi Beach Club: Relax and unwind at this beach club, offering stunning views, swimming pools, and a variety of entertainment options.
15. Azania Front Lutheran Church: Marvel at the beautiful architecture and serene atmosphere of this historic church, which is one of the oldest in East Africa.

Těchto 15 atrakcí a zajímavostí vám umožní prozkoumat bohatou kulturu, přírodu a život v Dar Es Salaam a jeho okolí.

Akční letenky Dar Es Salaam

Náš tip

Další levné letenky do Tanzánie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.