letenky z Varšavy

TIP! Qatar Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok, Phuket, Krabi (zpáteční) 10.690,- kč

akce letenky Krabi, Phuket, Bangkok - Thajsko

Je tu potěšující zpráva pro milovníky Thajska. Kladně hodnocená katarská letecká společnost Qatar Airways vydala několik zajímavých tarifů s letenkami do Thajska na nadcházející hlavní sezónu. Cílem je tradičně Bangkok, mimo to se dá letět na ostrov Phuket a nejvzácnější jsou levné letenky na Krabi. Zpáteční lety s variabilními odlety a návraty jsou k dostání již za 10.690,- kč vč. poplatků.

Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne a Sydney (zpáteční) 14.445,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Melbourne, SydneyPodstatné snížení cen mnoha spojů Qatar Airways má za následek vznik nových levných letenek do Austrálie. Melbourne, Perth a Sydney, to jsou tři australská města, na něž se zaměřují i naše letenkové tipy. Tarify budiž nástupcem linky Etihad, kterou jsme v září mohli rezervovat při odletech z Prahy za 21.990,- kč. Letět se dalo do Melbourne a Sydney.

Etihad Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Brisbane 14.587,- kč

Chystáte se letět do Austrálie? Pak si vás dovolujeme upozornit, že letenky k protinožcům ze sousedního Polska dosáhly velkých slev. Navštívit za takových podmínek můžete třetí největší město. Špičkový letecký dopravce z Emirátů - aerolinka Etihad Airways má pod svými křídly levné letenky Brisbane z Varšavy a zpět za 14.587,- kč a nebo pro obyvatele severovýchodní části ČR i letenky do Brisbane z Krakova za 18.414,- kč.

Klíč k objednání levné letenky do Austrálie spočívá v rezervaci letu v období do 15. června a poté i období od 1. října do 10. prosince. Vše je na tento rok. Kromě bombastické ceny mají levné letenky Brisbane maličkou nevýhodu a to je absence kalendáře. Málou překážku překonáte buď manuálním vyhledáním letu přes vyhledávač výše, nebo se inspirujte termínem, který jsme vybrali za vás (odkaz je dole). Rezervaci učiňte do 30. června!

Zajímá vás, jaké podmínky letu do Austrálie nastolila Etihad Airways: Letě na druhý konec světa není jen tak, proto je velmi důležité, zvolit si kvalitní dopravu. Zde jsou sice dvě mezipřistání (Berlín a Abu Dhabí), nicméně jde o krátké časy. Přilétá se na Brisbane (BNE) Queensland, Austrálie. Stejně i zpátky.

Pár tipů na závěr: Vzhledem k předpokladu velké poptávky letenek do Austrálie za takovou cenu je více než pravděpodobné, že avizované datum do kdy lze udělat objednávku díky výprodeji pozbyde platnosti ještě dříve. Cesta k odletu do Polska a poté i z této země nepředstavuje žádnou komplikaci. V případě zájmu letět do Brisbane z Varšavy radíme zabookovat ještě zpáteční letenku z Prahy (do 2 tis kč). Při letu z Varšavy a dopravě ze severu využijte například polskibus jezdící levně z Ostravy.

⇆ Brisbane - Austrálie (z Varšavy) 14.587,- kč rezervace

⇆ Brisbane - Austrálie (z Krakova) 18.414,- kč rezervace

BOMBA! Ukraine Airlines ⇆ USA - levné letenky New York 5.605,- kč

Lapete po dechu při pohledu na titulek? Není se čemu divit. Letenky do New Yorku za 5.605,- kč jsou opravdovou specialitkou! Využijte příležitosti k objednání levné letenky do USA při odletu z polské Varšavy, kterou momentálně nabízí tarif aerolinek Ukraine International Airlines a leťte levněji než kdy předtím.

Dostupnost: Záruka pořízení levného letu nejen do Ameriky je schopnost okamžitě zareagovat, to platí i v tomto tarifu od Ukraine Airlines levné letenky do New Yorku za cca pět a půl tisíce kč. Když se budeme bavit o dnešním dni, pořídíte si při aktuální rezervaci levné letenky do Ameriky na termíny od 5. února (což je už za 4 dny!) do 15. března 2015.

Infomace k letu do USA na křídlech ukrajinského dopravce: Odlety jsou bezpodmínečně uskutečňovány z letiště hlavního města Polska. Tozn. odlet z Varšava - Warsaw Intl Arp... (WAW) Polsko s mezipřistáním v Kyjevě, (kde nehrozí žádné nebezpečí) s příletem do Ameriky na letiště New York  John F Kennedy ... (JFK) - USA. Co je zajímavého na zpátečním letu? Jednoznačně to, že končí v řeckých Athenách.

Tip: Dáváte-li přednost konzervativnějším spojům, poohlédněte se po jiném tarifu. Tyto levné letenky New York jsou jako stvořené pro opravdové světoběžníky, jenž mají tyto priority: potřebují letět během pár dnů s nejnižší cenou letenky a ochotou přizpůsobit se odletu z polské Varšavy s návratem do Řecka. Prozkoumejte navíc tuto zemi a leťte zpátky sjednosměrnou lowcost letenkou Aegean Air, jenž lze dokoupit za pár stovek.

⇆ New York - USA  5.605,- kč rezervace

Ukraine Airlines ⇆ Uzbekistán - levné letenky Taškent 6.286,- kč

Cílíme na netradiční destinaci v asijském kontinentu, kam si levněji zaletíme málokdy. Hledáte cestu za poznáním a dobrodružstvím? Přesně takovou nyní přináší tarif na levné letenky do Taškentu v Uzbekistánu. Pakliže již máte dost cestování do "komerčních" měst, dejte přednost těmto levným letenkám s odletem z polské Varšavy a návratem do Prahy, cena za zpáteční spoje 6.286,- kč tomu nahrává.

Dostupnost: Věřte nebo ne, levné letenky Uzbekistán jsme tady měli naposledy na konci roku 2013. Obousměrné spoje z Prahy ale vycházely téměř na jednou tolik. Dokonce vás nemine ani letenkový kalendář. Letenky Taškent si právě teď rezervujete na zimu, konkrétně pak volná místa obsahují termíny na druhou polovinu ledna a únor 2015.

Podívejme se detailněji na podrobnosti letu. Do Uzbekistánu poletíme z letiště ve Varšavě s kratším mezipřistáním v Kyjevě. Odtud dále pokračujete do finální destinace Taškent Vostochny Arpt (TAS), Uzbekistán. Na cestě z Taškentu se opět zastavíme na letišti Kyjev, přílet už však nevede do Varšavy, nýbrž do Prahy! Vše na palubě Ukraine Airlines.

Tip: Levné letenky do Uzbekistánu pramení z nepříliš velkého zájmu českých turistů absolvovat přelet přes Ukrajinu. Na druhou stranu provoz Ukraine Airlines není nijak omezen a tak není podstatný důvod, bát se nebezpečí. Hodně cestovatelů tento let bere jako adrenalinovou výzvu, patříte mezi ně? Pak stačí učinit objednávku z momentálního výprodeje, který nebude trvat dlouho.

⇆ Taškent - Uzbekistán 6.286,- kč kalendář

HIT ROKU! British Airways + Delta ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 5.555,- kč

Je tu akce roku, která vás zaručeně posadí na zadek! Tentokrát to daly do kupy aerolinky britské společnosti British Airways a americké Delta Air Lines a vznikl z toho opravdovy cenový skvost, kdy se vám totiž poštestí letět do Ameriky a zpět za neuvěřitelných 5.555,- kč s taxami i poplatky. Karty na stůl, akce vznikla chybným farem a z toho pramení, že uspět u objednávky mohou jen ti nejrychlejší.

A copak se to vlastně nabízí za bombici? Za 5.555,- kč si teď zarezervujete levné letenky New York s odletem z Varšavy a zpátečním letem z New Yorku do Londýna. Pro zastánce letů z Prahy připadá v úvahu rezervace levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy a návratem opět do Londýna za cenu 7.790,- kč.

Dostupnost: pro obě alternativy levných letenek do USA jsme zavčasu vypracovali kalendáře a ty vám předkládáme na stříbrném podnose. Odkazy níže. Další věc, jenž vás šokuje, je pestrá dostupnost termínů. Letět levně do New Yorku totiž můžete uskutečnit v období od začátku listopadu 2014 do konce června 2015. Díky drtivě nízké ceně tarifu však ubývají bleskovým tempem.

Informace k trase: Lety vedou buď z letiště ve Varšavě nebo Praze na palubách flotily British Airways k mezipřistání v Londýně. Odsud pokračujete s Delta Air Lines k příletu na letiště New York John F Kennedy - USA. Zpáteční let už probíhá výhradně v režii Delty a jedná se o přímý let z New Yorku do Londýna.

Tip: Pravidlem chybných tarifů bývá, že jsou dostupné, dokud jich letecká společnost neopraví na adekvátní cenu, do té doby může akčních letenek do USA za revolučních 5.555,- kč využít nejeden cestovatel chystající se za Atlantik.

⇆ New York - USA (z Varšavy, zpět Londýn) 5.555,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy, zpět Londýn) 7.790,- kč kalendář

Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 11.141,- kč

Minulý týden jsme vás informovali o zvýhodněných letenkách do Bangkoku z Prahy za 12.483,- kč, plynoucí z akce letecké společnosti Ukraine International Airlines. Levný let do thajska od této aerolinie vám představíme i dnes, ale za trošičku jiných podmínek. Pojďme se na rozdíly podívat detailně. V úvahu připadá také nově spuštěné akční letenky do Bangkoku z Varšavy. Rozhodnete-li se pro odlet z tohoto města, bude vás to stát 11.141,- kč.

Dostupnost: Letenky do Bangkoku z polské Varšavy v tarifu ukrajinského leteckého dopravce jsou bezvýhradně určeny výletníkům chtějíc navštívit Thajsko již v tomto, nebo následujícím měsíci. Následujte odkaz "kalendář" na konci článku, zobrazí se tak před vámi paleta vybraných (volných) termínů pro rezervaci levné letenky.

Popis letu: Stejně jak tomu bylo od U.A. v případě letů do Bangkoku z Prahy i nyní se letí přes Kyjev, čili odlet z letiště Varšava  Warsaw Intl Arp... (WAW) přes delší zasávku na Ukrajině (12 až 24h) s příletem do finální destinace Bangkok  Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu do Bangkoku.

Tip: Jak jste si jistě stačili všimnout, tyto levné letenky do Bangkoku mají posloužit těm, co si chcou sbalit kufry a vzápětí letět. Rádi byste využili odletů z pražského letiště? Pro přehlednost mrkněte na stránku, kde získáte absolutní přehled na trhu levných letenek do Thajska (zde), potažmo i přímo Bangkoku. Odkaz na kelendář s lety z letiště Praha je níže.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Varšavy) 11.141,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.483,- kč kalendář

British Airways - USA ↔ letenky Chicago s návratem z New Yorku 8.844,- kč

Královnou levných letů probíhajícího týdne se překvapivě stala britská letecká společnost British Airways, kterak jsme díky jejím tarifům mohli vycestovat levně například na ostrov Svatého Tomáše, karibský ostrov Barbados nebo Miami na Floridě (akce stále probíhají a najdete je v našich včerejších trip reportech). Aerolinka nechce ponechat nic náhodě a přichází potvrdit svojí pozici s momentálně nejzajímavějšíma letenkama dalším zaoceánským letem do Chicaga a zpět z New Yorku za extra cenu 8.963,- kč i s poplatky.

Letecká společnost vědoma si široké poptávky po letech do USA nechala uvolnit spoje kolem devíti až desíti tisíc na odlety ze tří různých metropolí včetně Prahy. Jsou levné letenky Chicago s návratem z New Yorku s odletem z Varšavy, k tomu si přiřaďte cenu uvedenou v prvním odstavci. Částku 10.590,- kč vás budou stát multi letenky do USA s odletem z naší metropole. Poslední alternativa je let z Budapešti s příplatkem ještě tři stovky. Zpět se letí vždy do Londýna.

Dostupnost: Akce obsahují kalendáře. Letenky Chicago / New York s odletem z Varšavy vybírejte z kalendáře v bohatých termínech od 3. května do 30. října 2014. Letenky Chicago / New York z Prahy obsahují kalendář s volnými místy od 1. května do 30. října 2014. Poslední z alternativ multicity levných letenek je linka Chicago / New York s odletem z Budapešti na období opět 1. květen až konec října.

Rovněž upozorňujeme, že akční letenky nebudou dostupné až do vyprodání. Na rezervaci máte už jen posledních pár hodin, takže dobrodruzi, máte co dělat. V ceně levné letenky máte zahrnutou přepravu příručního zavazadla a odbaveného zavazadla do hmotnosti 23 kg. Lety tam vedou přes Londýn, zpáteční do Londýna přes Chicago.

↔ Chicago / Londýn - USA z Varšavy 8.844,- kč kalendář

↔ Chicago / Londýn - USA z Prahy 10.590,- kč kalendář

↔ Chicago / Londýn - USA z Budapešti 10.890,- kč kalendář

British Airways - USA ↔ levné letenky Miami z Prahy 10.169,- kč

Aerolinka, která příliš často slevněné letenky nenabízí, taková je britská letecká aerolinka British Airways. Včera jste si po nekonečně dlouhé době mohli bukovat levné letenky i od téhle letecké společnosti a nebyla to žádná tuctovka! Ještě pár dní je tady senzace v podání letenek na Americké Panenské ostrovy s cílem ostrov Svatý Tomáš v několika kombinacích.

Dnes je tu další pecka! Zaleťte si v akci s British Airways na Floridu - Miami s odletem z Prahy a návratem do Londýna za úžasných 10.169,- kč i s poplatky. Letět do Miami s touto aerolinkou se dá ještě levněji. Jsou tu i akční letenky Miami z Varšavy s návratem opět do Londýna za 9.890,- kč, je jen na vás, kterou linku si zvolíte.

Jasno by vám v tom mohli učinit informace ohledně dostupnosti. Zmíněné levné letenky Miami mají kalendáře, dostupnost je však velmi rozdílná. USA z Prahy se zpátčním letem do Londýna je k mání na období od 26. srpna 2014 do 9. prosince 2014 (návraty jsou možné pouze listopadu a prosinci. Naproti tomu letenky na Floridu z Varšavy jsou dosti omezené. Vybírejte poslední termíny v datech od května do října (minimum návratů).

Popis akčních letů do USA na křídlech British Airways. Ať už se rozhodnete pro levné letenky do Miami s odletem z Prahy nebo Varšavy, poletíte přes londýnské letiště Heathrow (LHR) Anglie - Velká Británie s příletem na Miami Intl (MIA) Spojené Státy Americké (USA) Florida. Zpáteční lety mají zastávku na Toronto Lester B Pearso... (YYZ) Kanada s příletem na Heathrow.

Kazí vám dojem z akce zpáteční let do Londýna? To vážně nemusí, není pro to důvod. Zpáteční jednosměrnou letenku koupíte do našich největších měst Praha, Brno a Ostrava od lowcost dopravců i třeba za pětistovku. O konkrétním případu se s námi poraďte  na facebooku. Celkové náklady na levné letenky do USA tak, abyste například zakončili své putování opět v Praze se tím pádem nijak zásadně neprodraží a ještě si můžete prohlídnout Londýn!

↔ Miami - USA (z Varšavy) 9.890,- kč kalendář

↔ Miami - USA (z Prahy) 10.169,- kč kalendář

British Airways - Americké Panenské ostrovy ↔ levné letenky Svatý Tomáš 11.915,- kč

***update - doplněny lety s návratem do Prahy na říjen až leden 2015 za 12.315,- kč!***

Vyznavači cestovatelských skvostů mají zase o čem přemýšlet! Přímo jedinečná příležitost zaletět si levně na Americké Panenské ostrovy vzešel ze spolupráce britské aerolinky British Airways, kterou ideálně doplnila americká letecká společnost American Airlines. Holdujete-li vytříbené dovolené v Karibiku plnou slunce, nádherných pláží a lagun, neváhejte!

Právě teď jsou k dostání letenky na Svatý Tomáš v Karibiku za cenu skutečně jedinečně jedinečnou. Tarif je k dostání na lince z Varšavy a vybrat si navíc můžete ze tří destinací, kam se chcete vracet. Nejlevnější volba vychází na letenky Svatý Tomáš s odletem z Budapešti za 11.915,- kč, letět levněji můžete zpět také do Vídně 12.183,- kč, nebo zpáteční letenky do Prahy s cenou 12.680,- kč.

Informace k letu: Tarif nedoporučujeme nezkušeným cestovatelům, naopak ti nároční se budou kochat blahem! Jak už bylo řečeno, levné letenky na Americké Panenské ostrovy podléhají odletům z letiště Varšava (WAW), dále se pokračuje na letiště Helsinky (HEL), kde můžete opustit tranzitní prostor, stejně jako u následného mezipřistání v New Yorku, což je skvěla pobídka k prohlídce měst. Letíte s British Airways. Do finální destinace Svatý Tomáš - St Thomas Island (STT) poté už letíte s American Airlines. Zpáteční cesty probíhají již opět na palubách britské aerolinky.

Tip: Do kdy je možné objednávat? Ještě nějaká ta chvilka do ukončení linky za vypsanou cenu zbývá, přesto byste měli jednat spěšně. Na rezervaci totiž už  jsou pouhé dva dny, přičtěme si k tomu ale jedinečnost akce, vždyť levné letenky na Svatý Tomáš zveřejňujeme poprvé za tři roky. Příklady na rezervace najdete hned na konci článku.

Tip 2: V prvním odstavci jsme sice nedoporučovali tyto letenky nezkušeným cestujícím, na závěr bychom chtěli ale zmínit ještě jednu linku s letenkami na Svatý Tomáš, která potěší všechny chtějíc letět z Prahy! Nepřehlédněte také spoj Praha - Svatý Tomáš - Vídeň za bezvadných 14.284,- kč. U všech letů je nutné si vyřidit cestovní ESTA kartu.

↔ Sv. Tomáš - Am. Panenské ostrovy (zpět Praha) 12.315,- kč kalendář

↔ Sv. Tomáš - Am. Panenské ostrovy (zpět Budapešt) 11.915,- kč rezervace

↔ Sv. Tomáš - Am. Panenské ostrovy (zpět Vídeň) 12.183,- kč rezervace

↔ Sv. Tomáš - Am. Panenské ostrovy (zpět Praha) 12.680,- kč rezervace

↔ Sv. Tomáš - Am. Panenské ostrovy (z Prahy) 14.284,- kč rezervace

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur