British Airways - USA ↔ letenky Chicago s návratem z New Yorku 8.844,- kč

Královnou levných letů probíhajícího týdne se překvapivě stala britská letecká společnost British Airways, kterak jsme díky jejím tarifům mohli vycestovat levně například na ostrov Svatého Tomáše, karibský ostrov Barbados nebo Miami na Floridě (akce stále probíhají a najdete je v našich včerejších trip reportech). Aerolinka nechce ponechat nic náhodě a přichází potvrdit svojí pozici s momentálně nejzajímavějšíma letenkama dalším zaoceánským letem do Chicaga a zpět z New Yorku za extra cenu 8.963,- kč i s poplatky.

Letecká společnost vědoma si široké poptávky po letech do USA nechala uvolnit spoje kolem devíti až desíti tisíc na odlety ze tří různých metropolí včetně Prahy. Jsou levné letenky Chicago s návratem z New Yorku s odletem z Varšavy, k tomu si přiřaďte cenu uvedenou v prvním odstavci. Částku 10.590,- kč vás budou stát multi letenky do USA s odletem z naší metropole. Poslední alternativa je let z Budapešti s příplatkem ještě tři stovky. Zpět se letí vždy do Londýna.

Dostupnost: Akce obsahují kalendáře. Letenky Chicago / New York s odletem z Varšavy vybírejte z kalendáře v bohatých termínech od 3. května do 30. října 2014. Letenky Chicago / New York z Prahy obsahují kalendář s volnými místy od 1. května do 30. října 2014. Poslední z alternativ multicity levných letenek je linka Chicago / New York s odletem z Budapešti na období opět 1. květen až konec října.

Rovněž upozorňujeme, že akční letenky nebudou dostupné až do vyprodání. Na rezervaci máte už jen posledních pár hodin, takže dobrodruzi, máte co dělat. V ceně levné letenky máte zahrnutou přepravu příručního zavazadla a odbaveného zavazadla do hmotnosti 23 kg. Lety tam vedou přes Londýn, zpáteční do Londýna přes Chicago.

↔ Chicago / Londýn - USA z Varšavy 8.844,- kč kalendář

↔ Chicago / Londýn - USA z Prahy 10.590,- kč kalendář

↔ Chicago / Londýn - USA z Budapešti 10.890,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.