HIT ROKU! British Airways + Delta ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 5.555,- kč

Je tu akce roku, která vás zaručeně posadí na zadek! Tentokrát to daly do kupy aerolinky britské společnosti British Airways a americké Delta Air Lines a vznikl z toho opravdovy cenový skvost, kdy se vám totiž poštestí letět do Ameriky a zpět za neuvěřitelných 5.555,- kč s taxami i poplatky. Karty na stůl, akce vznikla chybným farem a z toho pramení, že uspět u objednávky mohou jen ti nejrychlejší.

A copak se to vlastně nabízí za bombici? Za 5.555,- kč si teď zarezervujete levné letenky New York s odletem z Varšavy a zpátečním letem z New Yorku do Londýna. Pro zastánce letů z Prahy připadá v úvahu rezervace levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy a návratem opět do Londýna za cenu 7.790,- kč.

Dostupnost: pro obě alternativy levných letenek do USA jsme zavčasu vypracovali kalendáře a ty vám předkládáme na stříbrném podnose. Odkazy níže. Další věc, jenž vás šokuje, je pestrá dostupnost termínů. Letět levně do New Yorku totiž můžete uskutečnit v období od začátku listopadu 2014 do konce června 2015. Díky drtivě nízké ceně tarifu však ubývají bleskovým tempem.

Informace k trase: Lety vedou buď z letiště ve Varšavě nebo Praze na palubách flotily British Airways k mezipřistání v Londýně. Odsud pokračujete s Delta Air Lines k příletu na letiště New York John F Kennedy - USA. Zpáteční let už probíhá výhradně v režii Delty a jedná se o přímý let z New Yorku do Londýna.

Tip: Pravidlem chybných tarifů bývá, že jsou dostupné, dokud jich letecká společnost neopraví na adekvátní cenu, do té doby může akčních letenek do USA za revolučních 5.555,- kč využít nejeden cestovatel chystající se za Atlantik.

⇆ New York - USA (z Varšavy, zpět Londýn) 5.555,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy, zpět Londýn) 7.790,- kč kalendář