HIT ROKU! British Airways + Delta ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 5.555,- kč

Je tu akce roku, která vás zaručeně posadí na zadek! Tentokrát to daly do kupy aerolinky britské společnosti British Airways a americké Delta Air Lines a vznikl z toho opravdovy cenový skvost, kdy se vám totiž poštestí letět do Ameriky a zpět za neuvěřitelných 5.555,- kč s taxami i poplatky. Karty na stůl, akce vznikla chybným farem a z toho pramení, že uspět u objednávky mohou jen ti nejrychlejší.

A copak se to vlastně nabízí za bombici? Za 5.555,- kč si teď zarezervujete levné letenky New York s odletem z Varšavy a zpátečním letem z New Yorku do Londýna. Pro zastánce letů z Prahy připadá v úvahu rezervace levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy a návratem opět do Londýna za cenu 7.790,- kč.

Dostupnost: pro obě alternativy levných letenek do USA jsme zavčasu vypracovali kalendáře a ty vám předkládáme na stříbrném podnose. Odkazy níže. Další věc, jenž vás šokuje, je pestrá dostupnost termínů. Letět levně do New Yorku totiž můžete uskutečnit v období od začátku listopadu 2014 do konce června 2015. Díky drtivě nízké ceně tarifu však ubývají bleskovým tempem.

Informace k trase: Lety vedou buď z letiště ve Varšavě nebo Praze na palubách flotily British Airways k mezipřistání v Londýně. Odsud pokračujete s Delta Air Lines k příletu na letiště New York John F Kennedy - USA. Zpáteční let už probíhá výhradně v režii Delty a jedná se o přímý let z New Yorku do Londýna.

Tip: Pravidlem chybných tarifů bývá, že jsou dostupné, dokud jich letecká společnost neopraví na adekvátní cenu, do té doby může akčních letenek do USA za revolučních 5.555,- kč využít nejeden cestovatel chystající se za Atlantik.

⇆ New York - USA (z Varšavy, zpět Londýn) 5.555,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy, zpět Londýn) 7.790,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.