British Airways - USA ↔ levné letenky Miami z Prahy 10.169,- kč

Aerolinka, která příliš často slevněné letenky nenabízí, taková je britská letecká aerolinka British Airways. Včera jste si po nekonečně dlouhé době mohli bukovat levné letenky i od téhle letecké společnosti a nebyla to žádná tuctovka! Ještě pár dní je tady senzace v podání letenek na Americké Panenské ostrovy s cílem ostrov Svatý Tomáš v několika kombinacích.

Dnes je tu další pecka! Zaleťte si v akci s British Airways na Floridu - Miami s odletem z Prahy a návratem do Londýna za úžasných 10.169,- kč i s poplatky. Letět do Miami s touto aerolinkou se dá ještě levněji. Jsou tu i akční letenky Miami z Varšavy s návratem opět do Londýna za 9.890,- kč, je jen na vás, kterou linku si zvolíte.

Jasno by vám v tom mohli učinit informace ohledně dostupnosti. Zmíněné levné letenky Miami mají kalendáře, dostupnost je však velmi rozdílná. USA z Prahy se zpátčním letem do Londýna je k mání na období od 26. srpna 2014 do 9. prosince 2014 (návraty jsou možné pouze listopadu a prosinci. Naproti tomu letenky na Floridu z Varšavy jsou dosti omezené. Vybírejte poslední termíny v datech od května do října (minimum návratů).

Popis akčních letů do USA na křídlech British Airways. Ať už se rozhodnete pro levné letenky do Miami s odletem z Prahy nebo Varšavy, poletíte přes londýnské letiště Heathrow (LHR) Anglie - Velká Británie s příletem na Miami Intl (MIA) Spojené Státy Americké (USA) Florida. Zpáteční lety mají zastávku na Toronto Lester B Pearso... (YYZ) Kanada s příletem na Heathrow.

Kazí vám dojem z akce zpáteční let do Londýna? To vážně nemusí, není pro to důvod. Zpáteční jednosměrnou letenku koupíte do našich největších měst Praha, Brno a Ostrava od lowcost dopravců i třeba za pětistovku. O konkrétním případu se s námi poraďte  na facebooku. Celkové náklady na levné letenky do USA tak, abyste například zakončili své putování opět v Praze se tím pádem nijak zásadně neprodraží a ještě si můžete prohlídnout Londýn!

↔ Miami - USA (z Varšavy) 9.890,- kč kalendář

↔ Miami - USA (z Prahy) 10.169,- kč kalendář

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.