Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 11.141,- kč

Minulý týden jsme vás informovali o zvýhodněných letenkách do Bangkoku z Prahy za 12.483,- kč, plynoucí z akce letecké společnosti Ukraine International Airlines. Levný let do thajska od této aerolinie vám představíme i dnes, ale za trošičku jiných podmínek. Pojďme se na rozdíly podívat detailně. V úvahu připadá také nově spuštěné akční letenky do Bangkoku z Varšavy. Rozhodnete-li se pro odlet z tohoto města, bude vás to stát 11.141,- kč.

Dostupnost: Letenky do Bangkoku z polské Varšavy v tarifu ukrajinského leteckého dopravce jsou bezvýhradně určeny výletníkům chtějíc navštívit Thajsko již v tomto, nebo následujícím měsíci. Následujte odkaz "kalendář" na konci článku, zobrazí se tak před vámi paleta vybraných (volných) termínů pro rezervaci levné letenky.

Popis letu: Stejně jak tomu bylo od U.A. v případě letů do Bangkoku z Prahy i nyní se letí přes Kyjev, čili odlet z letiště Varšava  Warsaw Intl Arp... (WAW) přes delší zasávku na Ukrajině (12 až 24h) s příletem do finální destinace Bangkok  Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu do Bangkoku.

Tip: Jak jste si jistě stačili všimnout, tyto levné letenky do Bangkoku mají posloužit těm, co si chcou sbalit kufry a vzápětí letět. Rádi byste využili odletů z pražského letiště? Pro přehlednost mrkněte na stránku, kde získáte absolutní přehled na trhu levných letenek do Thajska (zde), potažmo i přímo Bangkoku. Odkaz na kelendář s lety z letiště Praha je níže.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Varšavy) 11.141,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.483,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety