Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 11.141,- kč

Minulý týden jsme vás informovali o zvýhodněných letenkách do Bangkoku z Prahy za 12.483,- kč, plynoucí z akce letecké společnosti Ukraine International Airlines. Levný let do thajska od této aerolinie vám představíme i dnes, ale za trošičku jiných podmínek. Pojďme se na rozdíly podívat detailně. V úvahu připadá také nově spuštěné akční letenky do Bangkoku z Varšavy. Rozhodnete-li se pro odlet z tohoto města, bude vás to stát 11.141,- kč.

Dostupnost: Letenky do Bangkoku z polské Varšavy v tarifu ukrajinského leteckého dopravce jsou bezvýhradně určeny výletníkům chtějíc navštívit Thajsko již v tomto, nebo následujícím měsíci. Následujte odkaz "kalendář" na konci článku, zobrazí se tak před vámi paleta vybraných (volných) termínů pro rezervaci levné letenky.

Popis letu: Stejně jak tomu bylo od U.A. v případě letů do Bangkoku z Prahy i nyní se letí přes Kyjev, čili odlet z letiště Varšava  Warsaw Intl Arp... (WAW) přes delší zasávku na Ukrajině (12 až 24h) s příletem do finální destinace Bangkok  Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu do Bangkoku.

Tip: Jak jste si jistě stačili všimnout, tyto levné letenky do Bangkoku mají posloužit těm, co si chcou sbalit kufry a vzápětí letět. Rádi byste využili odletů z pražského letiště? Pro přehlednost mrkněte na stránku, kde získáte absolutní přehled na trhu levných letenek do Thajska (zde), potažmo i přímo Bangkoku. Odkaz na kelendář s lety z letiště Praha je níže.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Varšavy) 11.141,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.483,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.