letenky z Osla

British Airways ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky San Francisco 6.257,- kč

Bomba v podobě multicity letenek do Kalifornie pod sedm tisíc korun českých má své pokračování! Před třemi dny avizované a ještě stále aktuální levné letenky do Los Angeles s cenou 6.758,- kč mají svého tarifního bratříčka. Dopravce British Airways stojící za akcí právě vydal další levné letenky do Kalifornie a zní to až neuvěřitelné, ale za ještě lepších cenových podmínek.

USA ⇆ přehled levných letenek do New Yorku od 6.270,- kč

Ať je léto nebo zima, cestovat do New Yorku levně je vždy prima! Seznamme se s aktuálními možnostmi akčních letenek do New Yorku. Napříč tarify několika leteckých společnosti, je toho opravdu hodně, z čeho lze teď vybírat. Převážně orientované zpáteční lety z Prahy tvoří výjimku let z norského Osla s British Airways už za 6.270,- kč.

Pakliže se už budeme bavit o odletech do Ameriky (New York - USA) z Česka, další nejlevnější letenky má opět British Airways. 8.690,- kč stojí letenky do New Yorku z Prahy s návratem do Berlína. Od stejné aerolinky jsou na dosah i letenky New York z Prahy s návratem do Budapešti za 10.590,- kč.

Abyste si nemysleli, že aktuální levné letenky do New Yorku mají jen British Airways, dostává se i na další. Air Berlín nabízí zpáteční lety z Prahy do New Yorku a zpět za 11.990,- kč. Ulovit se dají i levné letenky z Prahy od Alitalia za 12.290,- kč. Nabídku doplňují akční letenky New York od Aeroflot. Je tu i portugalská TAP s tarifem za 12.990,- kč. Kalendáře s dostupností najdete níže.

Letenky do USA nejsou jen lety do New Yorku. Jako průvodce napříč výhodným cestováním do Ameriky dobře poslouží náš pravidelný monitoring leteckého trhu. Chicago, Los Angeles, Miami nebo San Francisco? Doporučujeme navštívit tento odkaz.

⇆ New York - USA (z Osla - British A.) 6.270,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - British A.) 8.690,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - British A.) 10.590,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Air Berlin) 11.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Alitalia) 12.290,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - TAP) 12.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Aeroflot) 13.010,- kč kalendář

British Airways ⇆ USA - levné letenky New York a zpět z Chicaga 6.762,- kč

Nevadí vám za účelem maximálního poznání s co nejlepší cenou cestovat komplikovanějším spojem? Pak určitě nepřehlédněte aktuální letenkový report! Další z možností jak letět levněji za Atlantik vzešel z ústředí British Airways. S odletem z norského Osla se nabízí levné letenky New York s cenou 6.762,- kč. Zpátky ovšem nepoletíme z New Yorku, nýbrž z Chicaga a nebude to do Norska, ale do Berlína!

Neztratili jste zájem a nenechali jste se odradit ani po těchto informacích? Pak vás bude určitě zajímat dostupnost levných letenek do USA. Proveďte výběr letenky přímo z kalendáře online avizujícího volná místa. Termíny s takovými lety do New Yorku jsou nachystány na lety od podzimu 2015 do zimy 2016. Přesně je to období od 1. listopadu až do 6. února. Výhodou jsou volné kapacity i např. přes vánoční svátky.

Samotný multicity akční let od British Airways si rozebereme v tomto odstavci. Let je zahájen na letišti v Oslu a přes 4-hodinovou zastávku v Londýně vede do Ameriky (New York - USA). Na cestu zpět se přesuneme do Chicaga a přes Charlotte v Severní Karolíně a opět přes Londýn doletíme zpět do Berlína.

Tip: Zdá se vám let složitý? Na první pohled by se tak mohlo zdát, ale na ten druhý zjistíme, že tomu tak není. Vždyť dopravu do Osla zvládneme z Prahy s jednosměrnou lowcost letenkou už za 1.100,- kč a zpáteční doprava z Berlína je řešitelná několika způsoby. Při troše snahy nás celková cesta do USA nevýjde na více než 10 tisíc kč a to už se vyplatí, co říkáte?

New York - USA 6.762,- kč kalendář

United Airlines - USA ↔ Florida: levné letenky Miami, Fort Lauderdale 8.864,- kč

Levný let  do USA na konci roku? Včerejší chybný tarif s letenkami do New Yorku za 6.554,- kč už neulovíme, ale částečně se můžeme zahojit na dalších levných letenkách. Jste dobrodruzi a máte namířeno do USA? Pak neváhejte a skočte po dnes spuštené akci v českém systému aerolinek United Airlines nabízejí levné letenky na Floridu ve dvou provedeních s cenou pod 10 tis. kč!

8.864,- kč včetně tax a poplatků vás teď budou stát levné letenky Miami s odletem z norského Osla, nebo letenky do Fort Lauderdale za identickou cenu. Nevzdávejte lety ze skandinávských zemí. Po Stockholmu se levně dopravíte i do Osla. Za tyto letenky zaplatíte v nejideálnější termínech dva a půl tisíce kč.

Cestovní období: Obě varianty levné letenky do USA, ať už Miami, nebo Fort Lauderdale disponují svými kalendáři. Do Miami můžete za uvedených podmínek letět ve vybraných dnech od 9. listopadu 2014 do 30. ledna 2015. Do Fort Lauderdale se můžete vydat ve dnech od 2. listopadu 2014 do 30. ledna 2015.

Informace k letům na Floridu: Pohodlné lety s United Airlines vedou z letiště v Oslu - Norsko přes letište v new Yorku, kde absolvujete kratší zastávku a dále pokračujete buď do Miami nebo do Fort Lauderdale. Zpáteční lety mají mezipřistání v New Yorku naopak delší. Podrobnosti v rezervaci.

Na závěr máme na srdci pár rad, kteri bychom vám chtěli předat. Bezesporu tou nejdůležitější je odlet z Norska. Dobroduzi jistě ocení odlet z destinace, kam se dá dopravit letecky poměrně dosti levně a přitom ještě mít možnost prozkoumat ono místo, jako je například hlavní město Norska. Cena letenek do Miami pod deset tisíc kč způsobuje bleskový úbytek již tak nevelký počet volných míst. Již zítra může být pozdě, rezervujte!

↔ Miami - Florida (USA) z Osla 8.864,- kč kalendář

↔ Fort Lauderdale - Florida (USA) z Osla 8.864,- kč kalendář

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur