BOMBA! British Airways ⇆ USA - levné letenky New York 5.425,- kč

Jsou tu možná historicky nejvýhodnější letenky do New Yorku! Za touhle bombou stojí královna aktuálně nejlevnějších letů do Ameriky, aerolinka British Airways. Neuvěřitelných 5.425,- kč včetně tax a poplatků vám stačí k tomu, abyste si zarezervovali letenku New York s odletem z norského Osla a návratem z New Yorku do německého Berlína.

Dostupnost letenek do USA za pět a půl tisíce kč je na více než půl roku. Objednejte si takové letenky do New Yorku na termíny od letošního 3. listopadu do 26. dubna 2016. Pozor, tarif může být kdykoliv stažen z nabídky, proto je nutná okamžitá rezervace!

Tip: Velmi snadná trasa a zalevno! Vemte si, že do Osla se dostanete z Katowic za 250,- kč, jelikož na této trase operují nízkonákladovky Wizz Air, Ryanair a z Prahy za 1.256,- kč (Norwegian Air) což je taky příjemná cena. Dopravit se po návratu z New Yorku z Berlína? Žádná komplikace, dá se zvolit vlak, autobus, auto a nebo letadlo, vše vychází s ohledem na letenky do USA od British Airways za 5.425,- kč velmi zajímavě. Odoláte?

⇆ New York - USA 5.425,- kč kalendář

Letecké společnosti