BOMBA! British Airways ⇆ USA - levné letenky New York 5.425,- kč

Jsou tu možná historicky nejvýhodnější letenky do New Yorku! Za touhle bombou stojí královna aktuálně nejlevnějších letů do Ameriky, aerolinka British Airways. Neuvěřitelných 5.425,- kč včetně tax a poplatků vám stačí k tomu, abyste si zarezervovali letenku New York s odletem z norského Osla a návratem z New Yorku do německého Berlína.

Dostupnost letenek do USA za pět a půl tisíce kč je na více než půl roku. Objednejte si takové letenky do New Yorku na termíny od letošního 3. listopadu do 26. dubna 2016. Pozor, tarif může být kdykoliv stažen z nabídky, proto je nutná okamžitá rezervace!

Tip: Velmi snadná trasa a zalevno! Vemte si, že do Osla se dostanete z Katowic za 250,- kč, jelikož na této trase operují nízkonákladovky Wizz Air, Ryanair a z Prahy za 1.256,- kč (Norwegian Air) což je taky příjemná cena. Dopravit se po návratu z New Yorku z Berlína? Žádná komplikace, dá se zvolit vlak, autobus, auto a nebo letadlo, vše vychází s ohledem na letenky do USA od British Airways za 5.425,- kč velmi zajímavě. Odoláte?

⇆ New York - USA 5.425,- kč kalendář

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 31 Červenec, 2015 - 16:00

dle rozpisu je návrat řešen přes Chigaco do NY a pak zpátky do EU (Helsinky) a následně Berlín... Kdybych vynechal Chigaco a nasedl hned v NY, tak by nemel byt zadny prblem ?

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 31 Červenec, 2015 - 16:02

zpátky je to přes Chigaco nebo můžu nastoupit v NY ?

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.