USA ⇆ přehled levných letenek do New Yorku od 6.270,- kč

Ať je léto nebo zima, cestovat do New Yorku levně je vždy prima! Seznamme se s aktuálními možnostmi akčních letenek do New Yorku. Napříč tarify několika leteckých společnosti, je toho opravdu hodně, z čeho lze teď vybírat. Převážně orientované zpáteční lety z Prahy tvoří výjimku let z norského Osla s British Airways už za 6.270,- kč.

Pakliže se už budeme bavit o odletech do Ameriky (New York - USA) z Česka, další nejlevnější letenky má opět British Airways. 8.690,- kč stojí letenky do New Yorku z Prahy s návratem do Berlína. Od stejné aerolinky jsou na dosah i letenky New York z Prahy s návratem do Budapešti za 10.590,- kč.

Abyste si nemysleli, že aktuální levné letenky do New Yorku mají jen British Airways, dostává se i na další. Air Berlín nabízí zpáteční lety z Prahy do New Yorku a zpět za 11.990,- kč. Ulovit se dají i levné letenky z Prahy od Alitalia za 12.290,- kč. Nabídku doplňují akční letenky New York od Aeroflot. Je tu i portugalská TAP s tarifem za 12.990,- kč. Kalendáře s dostupností najdete níže.

Letenky do USA nejsou jen lety do New Yorku. Jako průvodce napříč výhodným cestováním do Ameriky dobře poslouží náš pravidelný monitoring leteckého trhu. Chicago, Los Angeles, Miami nebo San Francisco? Doporučujeme navštívit tento odkaz.

⇆ New York - USA (z Osla - British A.) 6.270,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - British A.) 8.690,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - British A.) 10.590,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Air Berlin) 11.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Alitalia) 12.290,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - TAP) 12.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Aeroflot) 13.010,- kč kalendář

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.