British Airways ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky San Francisco 6.257,- kč

Bomba v podobě multicity letenek do Kalifornie pod sedm tisíc korun českých má své pokračování! Před třemi dny avizované a ještě stále aktuální levné letenky do Los Angeles s cenou 6.758,- kč mají svého tarifního bratříčka. Dopravce British Airways stojící za akcí právě vydal další levné letenky do Kalifornie a zní to až neuvěřitelné, ale za ještě lepších cenových podmínek.

Do Los Angeles ze švédského Göteborgu, do San Francisca z Osla! Posaďte se, levné letenky San Francisco jsou k mání za neuvěřitelných 6.257,- kč včetně tax a poplatků. Jako minule platí návrat ze Santa Ana, nýbrž neletíte do Kodaně ale do Göteborgu. Open jaw let do Ameriky tedy vypadá takto: Oslo - San Francisco a zpět Santa Ana - Göteborg.

Paráda! Do Osla se dostaneme už za 250,- kč například z polských Katowic (lowcost linka Wizz Air, případně Ryanair). Doprava letecky u cesty zpátky do Česka (Göteborg - Praha) taky hraje do karet - jednosměrná letenka je dostupná už za 1.848,- kč (SAS Airlines). Nabídka British Airways obsahuje letenky na období od počátku prosince až po 21. březen příštího roku, nemá tedy smysl zveřejňovat pro cestu k místu odletu (a návratu) konkrétní datum, to už si napasujte sami.

→ Oslo - Norsko (z Katowic) od 250,- kč dopravce

⇆ San Franciso / Santa Ana - USA (z Osla) 6.257,- kč kalendář

← Praha - Česko (z Göteborgu) od 1.848,- kč dopravce

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.