British Airways ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky San Francisco 6.257,- kč

Bomba v podobě multicity letenek do Kalifornie pod sedm tisíc korun českých má své pokračování! Před třemi dny avizované a ještě stále aktuální levné letenky do Los Angeles s cenou 6.758,- kč mají svého tarifního bratříčka. Dopravce British Airways stojící za akcí právě vydal další levné letenky do Kalifornie a zní to až neuvěřitelné, ale za ještě lepších cenových podmínek.

Do Los Angeles ze švédského Göteborgu, do San Francisca z Osla! Posaďte se, levné letenky San Francisco jsou k mání za neuvěřitelných 6.257,- kč včetně tax a poplatků. Jako minule platí návrat ze Santa Ana, nýbrž neletíte do Kodaně ale do Göteborgu. Open jaw let do Ameriky tedy vypadá takto: Oslo - San Francisco a zpět Santa Ana - Göteborg.

Paráda! Do Osla se dostaneme už za 250,- kč například z polských Katowic (lowcost linka Wizz Air, případně Ryanair). Doprava letecky u cesty zpátky do Česka (Göteborg - Praha) taky hraje do karet - jednosměrná letenka je dostupná už za 1.848,- kč (SAS Airlines). Nabídka British Airways obsahuje letenky na období od počátku prosince až po 21. březen příštího roku, nemá tedy smysl zveřejňovat pro cestu k místu odletu (a návratu) konkrétní datum, to už si napasujte sami.

→ Oslo - Norsko (z Katowic) od 250,- kč dopravce

⇆ San Franciso / Santa Ana - USA (z Osla) 6.257,- kč kalendář

← Praha - Česko (z Göteborgu) od 1.848,- kč dopravce

Letecké společnosti