United Airlines - USA ↔ Florida: levné letenky Miami, Fort Lauderdale 8.864,- kč

Levný let  do USA na konci roku? Včerejší chybný tarif s letenkami do New Yorku za 6.554,- kč už neulovíme, ale částečně se můžeme zahojit na dalších levných letenkách. Jste dobrodruzi a máte namířeno do USA? Pak neváhejte a skočte po dnes spuštené akci v českém systému aerolinek United Airlines nabízejí levné letenky na Floridu ve dvou provedeních s cenou pod 10 tis. kč!

8.864,- kč včetně tax a poplatků vás teď budou stát levné letenky Miami s odletem z norského Osla, nebo letenky do Fort Lauderdale za identickou cenu. Nevzdávejte lety ze skandinávských zemí. Po Stockholmu se levně dopravíte i do Osla. Za tyto letenky zaplatíte v nejideálnější termínech dva a půl tisíce kč.

Cestovní období: Obě varianty levné letenky do USA, ať už Miami, nebo Fort Lauderdale disponují svými kalendáři. Do Miami můžete za uvedených podmínek letět ve vybraných dnech od 9. listopadu 2014 do 30. ledna 2015. Do Fort Lauderdale se můžete vydat ve dnech od 2. listopadu 2014 do 30. ledna 2015.

Informace k letům na Floridu: Pohodlné lety s United Airlines vedou z letiště v Oslu - Norsko přes letište v new Yorku, kde absolvujete kratší zastávku a dále pokračujete buď do Miami nebo do Fort Lauderdale. Zpáteční lety mají mezipřistání v New Yorku naopak delší. Podrobnosti v rezervaci.

Na závěr máme na srdci pár rad, kteri bychom vám chtěli předat. Bezesporu tou nejdůležitější je odlet z Norska. Dobroduzi jistě ocení odlet z destinace, kam se dá dopravit letecky poměrně dosti levně a přitom ještě mít možnost prozkoumat ono místo, jako je například hlavní město Norska. Cena letenek do Miami pod deset tisíc kč způsobuje bleskový úbytek již tak nevelký počet volných míst. Již zítra může být pozdě, rezervujte!

↔ Miami - Florida (USA) z Osla 8.864,- kč kalendář

↔ Fort Lauderdale - Florida (USA) z Osla 8.864,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety