Jet Airways

 • Jet Airways ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Vídně (zpáteční) 10.960,- kč

  akce letenky Toronto - Kanada z VídněAktuální otázka s kým letět na prahu nového školního roku do Kanady vyřešena. Kombinovaný tarif indické Jet Airways a nizozemské KLM dává všem jasnou odpověď a čeká i náležitou reakci. Spouštěčem mají být právě levné letenky do Toronta i včetně letu zpátky pod jedenáct tisíc kč při odletu z rakouského hlavního města Vídeň, což je momentálně nejlevnější linka do země javorového listu.

 • Jet Airways ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 11.928,- kč

  Žně výhodných akcí leteckých společností vyústily v další cestovatelské lákadlo. Kdo se v této době ohlíží za letem z Česka do Kanady, nechť zbystří svou pozornost. Ta se upíná k indické aerolince Jet Airways, jenž dneska vydala obousměrné levné letenky do Toronta z Prahy za libovou cenu 11.928,- kč i s poplatky.

  Dostupnost: Kdo vyhlíží letenky Toronto za lepší peníze, čeká už nějaký ten pátek na vhodnou příležitost. Poslední obdobnou akci totiž nabídka US Airways naposledy v září. Dnes je to Jet Airways, která udává tempo! Levné letenky Kanada od tohoto dopravce bookujte na následující měsíc! Přesněji řečeno, v období 31. leden až 26. únor 2015.

  Mnohdy nás po lákavé ceně odradí další okolnosti letu, což ale nebude tento případ! Jet Airways servíruje lety Praha - Toronto a zpět pouze s jedním mezipřistáním v Bruselu, i když na druhou stranu dodat, to může být delší, cca až 10 hodin. Toho lze patřičně využít k prohlídce velkolepého belgického města. Naopak zpátky se na mezipřistání zdržíte jen cca hodinku. Více v rezervaci.

  Tip: Z Kanady to ale zdaleka není vše! Pakliže pasete po levných letenkách do jiného kanadského města, navštivte tento odkaz. Naposledy to byly levné lety do Edmontonu a Halifaxu.

  ⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 11.928,- kč kalendář

 • Jet Airways ⇆ Indie - levné letenky Bangalore z Prahy 13.990,- kč

  Přinášíme tip na levné letenky do Indie pro pokročilé cestovatele. Návštěvu indického státu Karnátaka teď usnadňuje akční spoj za režie indické Jet Airways za asistence české aerolinky Czech Airlines (ČSA). Lákavých 13.990,- kč i s taxami a poplatky vás teď budou stát zpáteční levné letenky do Bangalore, to vše navíc s odletem z pražského letiště Václava Havla.

  Dostupnost: Letenky do Bangalore (čti Bengalúru), třetího největšího indického města si můžete objednávat na termíny od následujícího měsíce. Doporučujeme nahlédnout do kalendáře a omrknout si volné termíny. Konkrétně lze vybírat levné letenky do Indie v období 6. listopad 2014 až 25. březen 2015. Zároveň upozorňujeme, že nabídka volných míst je dosti skromná.

  Informace k letu: Linka vede z Prahy k mezipřistání v Bruselu (letíte s ČSA), z Bruselu pokračujete s Jet Airways do Bombaje a poté finišujete Bangalore  Bengaluru Intl ... (BLR), Indie. Zpáteční let z Bangalore do Prahy je stejný, jen v opačném podání. Konkrétní doby mezipřistání nejsou dlouhé, najdete je v náhledu rezervace letenky.

  Tip: Tato aktualita upozorňující na levné letenky do indického Bangalore se bude jednoznačne hodit dobrodruhům, hledajícím stále nová místa a odlišnou kultůru. Zaletět si do Bombaje nebo do Dillí není zase takový problém, ale výhodný let do Bangalore se nepoštěstí ukořistit každý den.

  ⇆ Bangalore - Indie (z Prahy) 13.990,- kč kalendář

 • Jet Airways ⇆ Indie - levné letenky do Bombaje z Prahy 11.790,- kč

  Máme pro vás levné letenky do brány Indie! Zkušenější cestovatelé už jistě tuší, že máme na mysli největší přístav západního pobřeží a šesté největší město světa, milovanou i nenáviděnou Bombaj. Řešení v oblasti levné přepravy z Prahy momentálně skýtá akce indických aerolinek Jet Airways s cenou za zpáteční let 11.790,- kč i s poplatky.

  Dostupnost: Žádné náhodně vyhledané termíny, levné letenky do Indie v podání Jet Airways vám servírujeme z akčního itineráře. Z Prahy do Bombaje a zpět poletíte třeba už za pár dnů. Letenky si totiž zarezervujete na termíny v období od 7. srpna 2014 až do 29. dubna 2015. Podstatně méně volných míst  je právě na srpen, kdo bude chtít letět ještě přes prázdniny, musí s rezervací spěchat.

  Trasa akčního letu do Indie na palubě Jet Airways: V tarifu figurují také české aerolinie ČSA, které zajišťují prvotní lety z Prahy ke kratičkému mezipřistání v Bruselu (Brussels Nation... (BRU) Belgie, což je také jediný mezistop na cestě do Indie. Přílet na palubě Jet Airways vede na letiště Mumbai Chhatrapati Shi... (BOM) Indie. Stejně podmínky vás čekají i při zpátečním letu Bombaj - Praha.

  Tip: Pro rezervaci obousměrné levné letenky Bombaj v akci indické aerolinky hovoří následující fakta. Samozřejmě stežejním prvkem je cena pod dvanáct tisíc kč. Neméně důležitým faktorem je i odlet z Prahy s příletem do stejného města. Neodradí nás ani jedno mezipřistání, které se zde pohybuje kolem 60 minut. Poslední výhoda je pestrá paleta termínů. Letenky jsou v prodeji jen do stažení z nabídky.

  ⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 11.790,- kč kalendář

 • Jet Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 10.506,- kč

  Jako na zavolanou přicházejí výprodejové letenky do Bangkoku od Jet Airways. Po akcích Royal Jordanian z 9.tého dubna pro odlety z německých letišť Mnichov a Berlín za 10.892,- kč se pochlapila také indická aerolinka, která v kombinaci s dopravci Brussels Airlines a Lufthansa ukuchtila ve své kuchyni levné letenky Bangkok s odletem z Prahy a návratem do Mnichova za skvělých 10.506,- kč i s poplatky.

  Jak jsou na tom termíny? Na začátku jsme zmínili, že jde o výprodejové letenky. Co to znamená v praxi? V první řadě je umožněno objednávat volná místa z akčního itineráře. Ten k dnešnímu dni v sobě ukrývá volná místa pro rezervaci levné letenky do Bangkoku na období od 9. května 2014 do 22. července, z toho v červnu a červenci je možné uskutečňovat pouze návraty.

  Specifikace levného letu do Thajska. Odlety z pražského letiště Václava Havla (PRG) zahajuje let s Brussels Airlines k mezipřistání v Bruselu (BRU) Belgie. Dále již pokračujete s Jet Airways k druhému mezistopu na letišti Mumbai (BOM) Indie, poté už směřujete na Bangkok (BKK) Thajsko. Zpáteční let vede z Bangkoku opět přes Bombaj a Brusel. Z tohoto belgického města poletíte s Lufthansou na letiště v Mnichově, kde i zakončíte své putování.

  Tip: Sháníte-li levné letenky do Thajska s požadavkem letět z Prahy a prioritou nezatížit zbytečně svůj rozpočet, volte aktuální letenky Praha - Bangkok - Mnichov za krásných 10.506,- kč. Upozorňujeme, že termíny v kalendáři vzhledem k jediné momentální akci zaručují takové podmínky ubývají bleskově, zájemci o cestu si tak budou muset značně pospíšit.

  Na závěr bychom rádi zmínili i nové akční letenky na Phuket, které se objevily v systému Student Agency za necelých 16 tisíc. Oproti minulým levným letenkám na oblíbený ostrov Phuket z Barcelony si sice připlatíte, za to ale nebudete muset cestovat do města, kam zrovná z Prahy žádný lowcost nelétá. Odkaz s letenkami na Phuket najdete níže.

  ⇆ Bangkok - Thajsko z Prahy 10.506,- kč kalendář

  ⇆ Phuket - Thajsko z Prahy 15.961,- kč kalendář

 • Austrian Airlines + Jet Airways ⇆ Indie - levné letenky Kalkata z Vídně 14.176,- kč

  Představujeme Indii pro náročné dobrodruhy! Za poznáním indického města Kalkata s jedinečnou atmosférou lákají rakouské aerolinky Austrian Airlines ve spolupráci s indickými Jet Airways. Město nesoucí název po bohyni Kálí s chrámem blízko centra jakožto nejdůležitejším poutním místem západního Bengálska je k dispozici ve zpátečních letenkách Kalkata z Vídně za hodně působivou cenu 14.176,- kč včetně tax a poplatků.

  Dostupnost: Ptáte se na kdy je možné objednávat levné letenky do Kalkaty? Snížená cena se nese ve stylu "sbal se a leť", ale neberte toto pořekadlo úplně doslova. Jásat budou letenkáři chtějíc letět levně na jaře. Vybrané termíny připadající na toto období zahrnují volné letenky Kalkata na květen a potažmo i červen. Příklad najdete na konci novinky.

  Už jsme si pověděli, že se jedná o lety z Vídně. Určitě vás nemalou měrou stejně jako cena zajímá i trasa letu. Tady je. Lety podléhají odletům z letiště Vídeň (VIE) Rakousko, vedoucí k mezipřistání v belgickém Bruselu (Austrian Airlines). Poté pokračujete s indickou Jet Airways k mezipřistání na Mumbai (BOM) a dále již do finálního letoviska Kalkata (CCU) Indie.

  Tip: Velmi řídká, vyskytující se nabídka levných letů do Kalkaty podtrhuje zajímavost jak momentálně do tohoto indického města vycestovat, obzvláště za předpokladu linky z blízké Vídně. Když už budete v Kalkatě, určitě nevynechejte místa Howrah Bridge, Dakshineswar Kali Temple, další. O jiné termíny mimo ukázkovou rezervaci si napište do komentáře níže, nebo do naší facebookové poradny.

  ⇆ Kalkata - Indie z Vídně 14.176,- kč rezervace

 • Brussel Airlines + Jet Airways - Indie ↔ letenky Bombaj z Prahy 9.426,- kč

  Lovci levných letenek do Indie mají nyní skutečné žně! Jedna akce střídá druhou a tak je opravdu z čeho vybírat. Po bombici z 9. března, kdy jsme měli šanci zaknihovat si levné letenky do Bombaje a Dillí s odletem z Prahy od Turkish Airlines za 9.905,- kč i s poplatky, přichází další pecka! Za zrodem tentokrát stojí jako ústřední rezisér indické aerolinie Jet Airways s výpomocí letecké společnosti Brussel Airlines.

  Letět do Indie z Prahy za necelých deset tisíc korun je lákavá záležitost, co říkáte? Jenže nyní díky dvou zmiňovaným aerolinkám si objednáme letenky do Bombaje s ještě o pětistovku lepší cenou! Zpáteční lety Praha - Bombaj / Bombaj - Mnichov jsou totiž k mání za 9.426,- kč s taxami i poplatky.

  Tarif na letenky do Indie od Brussel Airlines a Jet Airways kromě ceny pod deset tisíc kč disponuje také solidní paletou volných termínů. Rezervujte si levné letenky Bombaj z Prahy v období 6. květen 2014 až 23. červenec 2014. Online stavy volných míst vám pomůže zjistit letový kalendář. Pozor, odlety v červnu a červenci už jsou před vyprodáním.

  Specifikace trasy: Odlety z pražského letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika vypravuje ke krátkému mezipřistání na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie aerolinie Brussel Airlines, odtud pokračujete již s Jet Airways k přistání na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Zpáteční let je celý v režii této letecké společnosti a vede přes Abu Dhabí na letiště do Mnichova.

  Tip: Prahneme-li po návštěvě indického Dillí, můžeme volit konkurenční nově vzešlý akční spoj na letenky do Dillí od nizozemské KLM. Zpáteční linka z Prahy je k dostání za 11.733,- kč. Doporučujeme navštívit odkaz s celkovým přehledem levných letenek do Indie za poslední dobu (zde). Před získáním nejvhodnějšího tarifu si tak dokonale zmapujete situaci na trhu.

  ↔ Bombaj - Indie z Prahy 9.426,- kč kalendář

 • Thajsko ↔ levné letenky do Bangkoku z Prahy 9.829,- kč

  Přinášíme tip jak ulovit aktuálně nejlevnější letenku do Bangkoku s odletem z Prahy! Cena se konečně dostala pod hranici deset tisíc korun, na což by měli reflektovat i ti největší cestovně založení spořílci. A jaké jsou nynější možnosti? Vyberte si hned ze dvou možností akčních letenek do Thajska. Zpáteční lety do Bangkoku koupíte za 9.829,- kč s návraty buď do Amsterdamu, nebo do Mnichova.

  Dostupnost: Tarif vznikl zkombinováním letů ČSA a Jet Airways, to vše na jedné letence. Akční letenky rovná se letový kalendář s volnými místy. Ať už se rozhodnete pro levné letenky Bangkok s návratem do Amstru či Mnichova, termíny pro oba kalendáře zahrnují stejní období a to od 15. dubna do konce srpna 2014. Reálně však počítejte s letenkami nejpozději na červenec, protože srpen už skoro není, stejně tak i rychle dochází lety tam v červenci.

  Trasa - základní informace: Lety do Bangkoku z Prahy v tomto spoji vedou vždy přes londýnské letiště Heathrow (tento spoj je s British Airways, pak již vše na palubách Jet Airways India) a poté přes Dillí do Bangkoku (Thajsko). Bližší info k cestě z Bangkoku se vám zobrazí po označení konkrétního termínu.

  Tip: Využijte levné letenky do Thajska s odletem z Prahy s návratem do Mnichova nebo Amsterdamu. Obě města mají své kouzlo a navíc Čechům zaručují i snadnou dostupnost, ať už leteckou dopravou, nebo autobusem. V případě návratu z Bangkoku do Amstru si město doporučujeme nejdříve prozkoumat. K návratu do Prahy využijte lowcost jednosměrný spoj britské Easyjet, který je k sehnání za pár stovek. Ubytování v Bangkoku nejlevněji na booking.com.

  ↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Amsterdam) 9.829,- kč rezervace

  ↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Mnichov) 9.829,- kč rezervace

 • Nepál ↔ levné letenky Kathmandu s odletem z Prahy 13.688,- kč

  Rádi vám přinášíme letenkové tipy na místa, zanechájící ve vás spoustu jedinečných dobrodružství a zážitků, které vám utkví v paměti na celý život. Stoprocentně takové místo je Nepál. Zeptejte se cestovatelů v diskusích, nechť vám předají jen pár poznatků k této mystické zemi.

  Kromě únorových tipů na levné letenky do Nepálu za 9.790,- kč s příletem do Kathmandu ze španělských destinací Madrid a Barcelona jsme vás ještě informovali o letenkách do Kathmandu dne 20. února s cenou 14.752,- kč. Jednalo se tarif ČSA + Jet Airways, který nyní znovu nabyl platnosti, ale tentokrát poletíme do Kathmandu ještě levněji. Zpáteční let z Prahy s návratem do Mnichova si bookujte za bezva cenu 13.688,- kč.

  Dostupnost: Jelikož tento spoj přinášíme v tipu jako akční letenky, obsahuje samozřejmě i akční kalendář. Levné letenky Kathmandu z Prahy si v současné chvíli objednáte ve vybraných dnech v termínu od 1. dubna 2014 do konce srpna. Upozorňujeme, že srpnové lety již skoro nejsou, jakožto lety do Kathmandu v měsíci červenec, více info vám prozradí kalendář.

  Jen v rychlosti připomínáme, že tarif z Prahy je kombinací indické Jet Airways a české letecké společnosti České Aerolinie. Let je poměrně náročnější. Obsahuje dvě mezipřistání v Bruselu a indickém Dillí. Zpáteční let vede opět přes Dillí do Abu Dhabí s finišem na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

  Tip: Právě teď máte skvělou šanci objednat si v jedinečné příležitosti levné letenky do Nepálu z Prahy s cenou pod čtrnáct tisíc korun českých. Je pravděvpodobné, že již se nebude opakovat. Ubytování v extra levném Nepálu seženete už za 60,- kč na noc na webu booking.com.

  ↔ Kathmandu - Nepál z Prahy 13.688,- kč rezervace

 • Jet Airways - Thajsko ↔ levné letenky Bangkok z Prahy 10.207,- kč

  Již ověřená spolupráce aerolinií Jet Airways a české ČSA dává zelenou lukrativnímu tarifu na levné letenky Bangkok z Prahy. Před měsícem jsme vás informovali o kombinovaných akčních letenkách do Bangkoku s cenou 10.412,- kč i s poplatky. Návraty byly do Mnichova, který není zrovna daleko, nyní je situace ovšem ještě příznivější!

  Tyto dvě aerolinky opětovně spustily tarif na levné letenky do Bangkoku, které v sekci s odlety z Prahy momentálně zaujímají nejlepší postavení. Letenky si objednáte ještě o 200,- kč levněji než posledně, k dispozici jsou totiž už za 10.207,- kč a teď se podržte. Zpáteční let z Bangkoku nevede do Mnichova, nýbrž do Berlína, který je nedaleko od hranic.

  Dostupnost: Informace o volných letenkách do Thajska z Prahy jsou následující: Cestovní období zahrnuje termíny v období od 2. dubna 2014 do 16. srpna 2014 s menšími výlukami. Například letenky do Bangkoku s odlety v červenci a srpnu nekoupíte. V červnu jsou volné poslední dva termíny. Akce je platná do vyprodání nebo stažení z nabídky.

  Informace k letu: Let s dvěma mezipřistáními vede z letiště Praha Václav Havel s první zastávkou na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie, druhou na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie a poté již na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejná trasa, jen s příletem do Berlína vás čeká i při zpátečním letu. Lety se vyznačujím krátkými časy u mezipřistání jak na cestě do Bangkoku, tak i na cestě zpět, jsou to jedna až dvě hodinky. Podrobný popis v rezervaci.

  Tip: Tato nabídka na levné letenky Thajsko (Bangkok) obsahuje letový kalendář. Co to pro vás znamená? Jednoduše to, že lze volná místa s uvedenou cenou 10.207,- kč za zpáteční lety i s poplatky objednat kliknutím na volný termín, který je vždy znázorněn oranžovou barvou. Naproti tomu bílá, již proškrtnuté kolonky s daty už jsou vyprodány. Výhodné ubytování v Bangkoku najdete na booking.com.

  ↔ Bangkok - Thajsko z Prahy 10.207,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.