Jet Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 10.506,- kč

Jako na zavolanou přicházejí výprodejové letenky do Bangkoku od Jet Airways. Po akcích Royal Jordanian z 9.tého dubna pro odlety z německých letišť Mnichov a Berlín za 10.892,- kč se pochlapila také indická aerolinka, která v kombinaci s dopravci Brussels Airlines a Lufthansa ukuchtila ve své kuchyni levné letenky Bangkok s odletem z Prahy a návratem do Mnichova za skvělých 10.506,- kč i s poplatky.

Jak jsou na tom termíny? Na začátku jsme zmínili, že jde o výprodejové letenky. Co to znamená v praxi? V první řadě je umožněno objednávat volná místa z akčního itineráře. Ten k dnešnímu dni v sobě ukrývá volná místa pro rezervaci levné letenky do Bangkoku na období od 9. května 2014 do 22. července, z toho v červnu a červenci je možné uskutečňovat pouze návraty.

Specifikace levného letu do Thajska. Odlety z pražského letiště Václava Havla (PRG) zahajuje let s Brussels Airlines k mezipřistání v Bruselu (BRU) Belgie. Dále již pokračujete s Jet Airways k druhému mezistopu na letišti Mumbai (BOM) Indie, poté už směřujete na Bangkok (BKK) Thajsko. Zpáteční let vede z Bangkoku opět přes Bombaj a Brusel. Z tohoto belgického města poletíte s Lufthansou na letiště v Mnichově, kde i zakončíte své putování.

Tip: Sháníte-li levné letenky do Thajska s požadavkem letět z Prahy a prioritou nezatížit zbytečně svůj rozpočet, volte aktuální letenky Praha - Bangkok - Mnichov za krásných 10.506,- kč. Upozorňujeme, že termíny v kalendáři vzhledem k jediné momentální akci zaručují takové podmínky ubývají bleskově, zájemci o cestu si tak budou muset značně pospíšit.

Na závěr bychom rádi zmínili i nové akční letenky na Phuket, které se objevily v systému Student Agency za necelých 16 tisíc. Oproti minulým levným letenkám na oblíbený ostrov Phuket z Barcelony si sice připlatíte, za to ale nebudete muset cestovat do města, kam zrovná z Prahy žádný lowcost nelétá. Odkaz s letenkami na Phuket najdete níže.

⇆ Bangkok - Thajsko z Prahy 10.506,- kč kalendář

⇆ Phuket - Thajsko z Prahy 15.961,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.